Vytvorte si dokonalý program na oslavu. 9+1 tipov a nápadov ako na to krok za krokom…

Ako vytvoriť dokonalý prograam na oslavu? Oslava je časom radosti, spoločných chvíľ v kruhu najbližších a priateľov, v znamení oslávenia významných okamihov v živote. Bez ohľadu na to, či ide o narodeniny, jubileum, oslavu ukončenia štúdia, či oslavu s kolegami formou firemného eventu alebo akúkoľvek inú udalosť, správne načasovaný a dobre premyslený program môže zabezpečiť, že oslava bude nezabudnuteľná pre všetkých jej účastníkov. V tomto článku sa dozviete niekoľko tipov a nápadov, ako vytvoriť dokonalý program na oslavu.

program na oslavu

Program na oslavu: Krok č.1: Privítanie a prelomenie ľadov

Oslavu začnite srdečným privítaním hostí. Dobrá nálada a prívetivý úsmev sú kľúčové pre vytvorenie priateľskej atmosféry.

Pomôžte hosťom, ak sa ešte nepoznajú, spoznať sa medzi sebou a rozprúdiť náladu oslavy nejakými zábavnými lámačmi ľadov. Napríklad povedzte nejakú vtipnú historku, ktorú ste zažili s daným človekom, ostatným. Toto je skvelý spôsob, ako sa oslava pre každého začne s úsmevom na tvári.

Krok č.2 – Dajte dôležitosť oslávencovi

Oslava by sa mala vždy točiť okolo oslávenca, takže mu nezabudnite venovať osobitnú pozornosť. Vyhraďte čas na príhovory rodiny a priateľov, ktorí budú zdieľať spomienky, príhody a budú hovoriť o vlastnostiach, v ktorých oslávenec vyniká. Týmto spôsobom vytvoríte dojem, že sa každý bude cítiť súčasťou oslavy. Príhovory naviac dodajú oslave hlbší a osobitý rozmer.

PrograKrok č.3 – Pripravte aktivity a hry

Dianie na oslave rozprúdite tak, že zapojíte hostí do rôznych aktivít, hier alebo kreatívnych dielní. Môžu to byť tanečné súťaže, kvízy, divadelné predstavenie alebo fotokútik s rekvizitami. Aktivity a hry umožňujú hosťom integrovať a nadviazať nové priateľstvá.

Krok č.4: Nezabudnite na tanečný parket

Hudba a tanec pridávajú oslave energiu a umožňujú všetkým hosťom uvoľniť sa a maximálne sa zabaviť.

Playlist najlepšie vyskladajte do čo najširšej škály hudby, aby sa našlo niečo pre každého, a zahrňte aj skladby, ktoré majú osobitý význam pre oslávenca.

Hudba a zábava je neodmysliteľnou súčasťou každej oslavy. Nechajte sa teda hostí na tanečnom parkete poriadne vyblázniť.

Krok č.5: Prekvapte hostí špeciálnym vystúpením

Zavolajte si na oslavu nejakého umelca. Tento bod programu môžete urobiť v znamení živej hudby (pomocu DJ-a, obľúbeného interpreta alebo kapely), tanečného vystúpenia, komediálnej alebo stand-up šou, či možno niečím úplne iným a unikátnym. Týmto spôsobom urobíte z oslavy nezabudnuteľné podujatie.

Krok č.6: Zabezpečte gurmánske potešenie

Oslava a dobré jedlo idú odjakživa ruka v ruke. Zabezpečte teda bohatý výber jedla a nápojov, ktoré potešia chuťové poháriky hostí. Pokiaľ na to budete mať priestor, skúste vytvoriť špeciálny jedálniček, a zvážte výber témy pohostenia, ktorá bude reflektovať tému oslavy alebo obľúbené jedlá oslávenca.

Krok č.7: Dotvorte náladu oslavy výzdobou

Prostredníctvom výzdoby a osvetlenia môžete docieliť vytvorenie výnimočnej atmosféry. Použite farby a dekorácie, ktoré odrážajú tému alebo osobnosť oslávenca.

Farebná tematika, balóny, sviečky a dekorácie prispievajú k jedinečnej nálade. Dôležité je, aby bolo všetko vkusne zladené a vytvorilo tak harmonickú atmosféru. Výzdoba a prostredie oslavy prispievajú k nezabudnuteľnému zážitku.

Krok č.8 - Cestujte na oslave v čase

Pre oslavy s významnými míľnikmi môžete pripraviť prezentáciu fotografií a videí , ktoré vrátia oslávenca spolu s hosťami prostredníctvom spomienok do minulosti. Táto retrospektíva dodá oslave hlbší význam a emotívnu hodnotu.

Program na oslavu: Krok č.9 – Pripravte spomienkové darčeky

Pripravte pre hostí nejaké spomienkové predmety, ktoré si z oslavy odnesú domov a budú im pripomínať túto nezabudnuteľnú oslavu. Nemusí to byť nič veľké.

Môžu to byť napríklad personalizované magnetky, poháre alebo niečo vyrobené handmade.

Program na oslavu: ešte pred záverom...

Tak a sme skoro a konci tohto článku. Ale máme tu pre vás ešte jeden bonusový tip. Predtým len na záver podotkneme, že dobrá organizácia a naplánovanie oslavy zabezpečí, že bude skvelá a nezabudnuteľná pre všetkých. Najdôležitejšie na tom celom je, aby program na oslavu reflektoval na osobnosť oslávenca a bol tiež prispôsobený vkusu a záujmom hostí.

Dobrá organizácia a plánovanie zabezpečí, že oslava bude úspešná a nezabudnuteľná pre všetkých. Nebojte sa pridať do programu aj svoje osobné nápady a dotvorte tak oslavu, ktorá bude rezonovať v pamäti hostí ešte dlho po jej skončení. A s tým vám nepochybne môže pomôcť aj nasledujúci bonusový tip.

Program na oslavu: Bonusový tip – Posedenie (chill-out zóna) pri vodnej fajke

Ak oslávenec aj hostia patria medzi tých, ktorí vodnou fajkou nepohrdnú, zaraďte do programu posedenie pri vodnej fajke, ako súčasť vyhradenej chill-out zóny. Ale perfektná je aj iba tak na stoly medzi hostí (tak ako napríklad v shisha-bare), ak sa vám chill-out zónu organizovať nechce.

Každopádne, shisha je práve presne tou atrakciou, ktorá oslavu ešte viac vylepší a urobí ju jedinečnou, a je perfektným doplnkom ku všetkým bodom programu na párty. Preto by podľa nás na žiadnej oslave nemala chýbať.

A čo podľa vás? Zdá sa vám to ako dobrý nápad? Ak áno, radi vám s týmto bodom organizácie pomôžeme. Náš mobilný shisha-bar príde kamkoľvek,  kde sa bude táto udalosť konať.

Stačí už len, aby ste si vybrali termín a zarezervovali si ho TU…

Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *