Vytvorte si dokonalý program na oslavu. 9+1 tipov a nápadov ako na to krok za krokom…

Ako vytvoriť dokonalý program na oslavu? Oslava je časom radosti, spoločných chvíľ v kruhu najbližších a priateľov, v znamení oslávenia významných okamihov v živote.

Bez ohľadu na to, či ide o narodeniny, jubileum, oslavu ukončenia štúdia, či oslavu s kolegami formou firemného eventu alebo akúkoľvek inú udalosť, správne načasovaný a dobre premyslený program môže zabezpečiť, že oslava bude nezabudnuteľná pre všetkých jej účastníkov.

V tomto článku sa dozviete niekoľko tipov a nápadov, ako vytvoriť dokonalý program na oslavu.

program na oslavu

1. Privítanie a prelomenie ľadov

Oslavu začnite srdečným privítaním hostí. Dobrá nálada a prívetivý úsmev sú kľúčové pre vytvorenie priateľskej atmosféry.

Pomôžte hosťom, ak sa ešte nepoznajú, spoznať sa medzi sebou a rozprúdiť náladu oslavy nejakými zábavnými lámačmi ľadov. Napríklad povedzte nejakú vtipnú historku, ktorú ste zažili s daným človekom, ostatným. Toto je skvelý spôsob, ako sa oslava pre každého začne s úsmevom na tvári.

2. Dajte dôležitosť oslávencovi

Oslava by sa mala vždy točiť okolo oslávenca, takže mu nezabudnite venovať osobitnú pozornosť…

Vyhraďte čas na príhovory rodiny a priateľov, ktorí budú zdieľať spomienky, príhody a budú hovoriť o vlastnostiach, v ktorých oslávenec vyniká. Týmto spôsobom vytvoríte dojem, že sa každý bude cítiť súčasťou oslavy. Príhovory naviac dodajú oslave hlbší a osobitý rozmer.

3. Pripravte aktivity a hry

Dianie na oslave rozprúdite tak, že zapojíte hostí do rôznych aktivít, hier alebo kreatívnych dielní. Môžu to byť tanečné súťaže, kvízy, divadelné predstavenie alebo fotokútik s rekvizitami. Aktivity a hry umožňujú hosťom integrovať a nadviazať nové priateľstvá.

4. Nezabudnite na tanečný parket

Hudba a tanec pridávajú oslave energiu a umožňujú všetkým hosťom uvoľniť sa a maximálne sa zabaviť.

Playlist najlepšie vyskladajte do čo najširšej škály hudby, aby sa našlo niečo pre každého, a zahrňte aj skladby, ktoré majú osobitý význam pre oslávenca.

Hudba a zábava je neodmysliteľnou súčasťou každej oslavy. Nechajte sa teda hostí na tanečnom parkete poriadne vyblázniť.

5. Prekvapte hostí špeciálnym vystúpením

Zavolajte si na oslavu nejakého umelca. Tento bod programu môžete urobiť v znamení živej hudby (pomocu DJ-a, obľúbeného interpreta alebo kapely), tanečného vystúpenia, komediálnej alebo stand-up šou, či možno niečím úplne iným a unikátnym. Týmto spôsobom urobíte z oslavy nezabudnuteľné podujatie.

6. Zabezpečte gurmánske potešenie

Oslava a dobré jedlo idú odjakživa ruka v ruke. Zabezpečte teda bohatý výber jedla a nápojov, ktoré potešia chuťové poháriky hostí. Pokiaľ na to budete mať priestor, skúste vytvoriť špeciálny jedálniček, a zvážte výber témy pohostenia, ktorá bude reflektovať tému oslavy alebo obľúbené jedlá oslávenca.

7. Dotvorte náladu oslavy výzdobou

Prostredníctvom výzdoby a osvetlenia môžete docieliť vytvorenie výnimočnej atmosféry. Použite farby a dekorácie, ktoré odrážajú tému alebo osobnosť oslávenca.

Farebná tematika, balóny, sviečky a dekorácie prispievajú k jedinečnej nálade. Dôležité je, aby bolo všetko vkusne zladené a vytvorilo tak harmonickú atmosféru. Výzdoba a prostredie oslavy prispievajú k nezabudnuteľnému zážitku.

8. Cestujte na oslave v čase

Pre oslavy s významnými míľnikmi môžete pripraviť prezentáciu fotografií a videí , ktoré vrátia oslávenca spolu s hosťami prostredníctvom spomienok do minulosti. Táto retrospektíva dodá oslave hlbší význam a emotívnu hodnotu.

9. Pripravte spomienkové darčeky

Pripravte pre hostí nejaké spomienkové predmety, ktoré si z oslavy odnesú domov a budú im pripomínať túto nezabudnuteľnú oslavu. Nemusí to byť nič veľké.

Môžu to byť napríklad personalizované magnetky, poháre alebo niečo vyrobené handmade.

Program na oslavu: ešte pred záverom...

Tak a sme skoro a konci tohto článku. Ale máme tu pre vás ešte jeden bonusový tip. Predtým len na záver podotkneme, že dobrá organizácia a naplánovanie oslavy zabezpečí, že bude skvelá a nezabudnuteľná pre všetkých. Najdôležitejšie na tom celom je, aby program na oslavu reflektoval na osobnosť oslávenca a bol tiež prispôsobený vkusu a záujmom hostí.

Dobrá organizácia a plánovanie zabezpečí, že oslava bude úspešná a nezabudnuteľná pre všetkých. Nebojte sa pridať do programu aj svoje osobné nápady a dotvorte tak oslavu, ktorá bude rezonovať v pamäti hostí ešte dlho po jej skončení. A s tým vám nepochybne môže pomôcť aj nasledujúci bonusový tip.

Program na oslavu: Bonusový tip – Posedenie (chill-out zóna) pri vodnej fajke

Ak oslávenec aj hostia patria medzi tých, ktorí vodnou fajkou nepohrdnú, zaraďte do programu posedenie pri vodnej fajke, ako súčasť vyhradenej chill-out zóny. Ale perfektná je aj iba tak na stoly medzi hostí (tak ako napríklad v shisha-bare), ak sa vám chill-out zónu organizovať nechce.

Každopádne, shisha je práve presne tou atrakciou, ktorá oslavu ešte viac vylepší a urobí ju jedinečnou, a je perfektným doplnkom ku všetkým bodom programu na párty. Preto by podľa nás na žiadnej oslave nemala chýbať.

A čo podľa vás? Zdá sa vám to, ako dobrý nápad? Ak áno, radi vám s týmto bodom organizácie pomôžeme. Náš mobilný shisha-bar príde kamkoľvek,  kde sa bude táto udalosť konať.

Stačí už len, aby ste si vybrali termín a zarezervovali si ho, keď kliknete na tlačidlo nižšie!

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!
Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *