Teambuilding so shisha cateringom

Vylepšite si vašu tímovú aktivitu a posuňte váš teambuilding na vyššiu úroveň 🤩
Riešením je shisha catering a my vám ho zabezpečíme kedykoľvek a kamkoľvek ✌️

Kapacity máme limitované, preto neváhajte, kliknite na tlačidlo nižšie a rezervujte si svoj termín ešte dnes!

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!

Aký teambuilding organizujete?

Čo je to teambuilding?

Teambuilding je aktivita zameraná na na posilnenie vzťahov, spoluprácu a efektívnosť tímu. 

Cieľom teambuildingu je zvýšiť výkonnosť tímu tým, že poskytuje príležitosť členom tímu spoznať sa navzájom lepšie, budovať dôveru, komunikovať efektívne a pracovať spoločne na riešení problémov. 

Aktivity teambuildingu môžu zahŕňať rôzne cvičenia, hry, workshopy, výlety alebo iné spoločné aktivity ako napríklad shisha posedenie, ktoré majú za cieľ posilniť vzťahy medzi členmi tímu a zlepšiť ich spoluprácu.

Shisha catering s vodnými fajkami

Aké aktivity zvoliť na teambuilding?

Prečo zvoliť vodnú fajku na teambuilding?

Teambuilding znamená budovanie silného a efektívneho tímu a existuje mnoho spôsobov, ako zlepšiť spoluprácu medzi členmi vášho kolektívu. A ak hľadáte nejaké tipy na teambuilding aktivity máme tu pre vás riešenie…

Jeden z menej tradičných prístupov, ktorý môžete zvoliť vy, je zahrnutie posedenia pri vodnej fajke do vášho programu teambuildingu. Táto atrakcia je nestereotypná a môže byť súčasťou akejkoľvek tímu akcie.

Je v podstate jedno, či sa budú konať vaše teambuilding aktivity v interiéry, exteriéry alebo prostredníctvom indoorových činností alebo ako outdoorové hry na teambulding športového charakteru, doplnok tímovej párty, eventu, či večierku, alebo len ako obyčajné posedenie, vodná fajka je skvelým doplnkom ku každej teambuildingovej aktivite, ktorú zvolíte, a je perfektným riešením, ako zorganizovať skvelý a úspešný teambuilding.

Navyše, ak si chcete urobiť napríklad len menší komorný firemný teambuilding, nemusíte hľadať kam na teambulding ísť. Pokojne si zorganizujte len menšiu akciu s pohostením a posedením pri vodnej fajke. Shisha sa vie prispôsobiť akémukoľvek typu kolektívnej činnosti.

Takže, prečo by ste mali zvoliť vodnú fajku na váš teambuilding?

Existuje na to ešte niekoľko dobrých dôvodov… Tu sú:

Pozitívne ovplyvní atmosféru vášho teambuildingu

Vodná fajka vám môže pomôcť vytvoriť príjemnú a uvoľnenú atmosféru. Keď sa členovia tímu zúčastnia spoločnej aktivity, ktorá je nekonvenčná, tak ako posedenie pri vodnej fajke, môžu sa cítiť viac uvoľnení a otvorenejší voči svojim kolegom. 

To vedie k lepšiemu vzájomnému porozumeniu a komunikácii v tíme.

Rozvinie medzi vami vzájomný vzťah a tímovú spoluprácu

Konzumácia vodnej fajky je zážitkom, ktorý je vždy zdieľaný. Keď sa členovia tímu stanú súčasťou tejto aktivity, môžu sa zblížiť a tým budovať lepšiu tímovú dynamiku a otvorenosť voči sebe navzájom. Práve preto je vytváranie spoločných zážitkov pri vodnej fajke dôležité pre posilnenie vzťahov medzi kolegami.

Váš teambuilding podporí relaxáciou a zníži úroveň stresu

Teambuilding je okrem aktivít aj možnosťou dať členom tímu priestor na oddych a relaxáciu. Posedenie pre vodnej fajke bude pre vás vynikajúcim spôsobom, ako si oddýchnuť od pracovných povinností a zrelaxovať sa po náročnom dni plnom aktivít.

Podporí medzi vami otvorenú komunikáciu

Keď sa zhromaždíte okolo vodnej fajky a diskutujete, môžete vyjadrovať a zdieľať svoje myšlienky a názory. Táto otvorená komunikácia môže viesť k riešeniu problémov, kreatívnemu mysleniu a posilneniu tímovej spolupráce.

Spojí vás dohromady

Vodná fajka je aktivita, ktorá oslovuje rôzne typy ľudí. Váš tím môže pozostávať z jedincov s rôznymi záujmami a osobnosťami, ale konzumácia  vodnej fajky môže byť spoločným zážitkom, ktorý vás spojí a pomôže vám nájsť spoločnú reč.

Vytvorí vám zážitky a pamiatku na váš teambuilding

Team building s vodnou fajkou je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý si členovia tímu budú pamätať dlho po tom, čo sa skončí. Tento zážitok môže posilniť väzby medzi vami a vytvoriť vám pozitívne spomienky.

Vodná fajka je síce zatiaľ možno netradičným spôsobom, ako posilniť tímovú spoluprácu, podporiť relaxáciu a zlepšiť komunikáciu, ale ak ste pripravení vyskúšať niečo nové, na vašom teambuildingu, môže byť konzumácia vodnej fajky zaujímavým a nezabudnuteľným zážitkom pre vás a vašich kolegov.

Preto neváhajte, kliknite teraz na tlačidlo nižšie, vyberte si typ shisha cateringu na mieru vášmu teambuildingu a rezervujte si svoj termín!

Čo o nás hovoria naši spokojný klienti?

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!