VODNÉ FAJKY NA EVENTY shisha4u

Rozmýšľate nad tým, ako by ste pozdvihli váš event na vyššiu úroveň?

Chceli by ste váš event niečím ozvláštniť a urobiť ho jedinečným?

Vodná fajka od nás s kompletným shisha-servisom a kvalifikovanou obsluhou (shishaman) je pre vás ideálnym riešením, ako zo svojho eventu urobiť zážitok, za ktorý vás budú všetci zúčastnení chváliť ešte veľmi dlhú dobu potom, ako sa uskutoční.

Čoraz viac obľúbená vodná fajka s umením jej prípravy je stále viac vyhľadávaná na eventoch akéhokoľvek typu.

Zmeňte klasický stereotyp stále opakujúcich sa atrakcií a programu. Chillout zóna a vodná fajka bude veľkým ťahákom vášho eventu a urobí radosť nielen vám, ale aj vašim hosťom.

Vodná fajka je vhodná na akýkoľvek typ eventu a vždy si tam nájde svojich priaznivcov.

Párty, oslava, teambuilding, večierok, akcia väčšieho, či menšieho charakteru

Na základe vašej predstavy vám vypracujeme ponuku ušitú presne na mieru vášho eventu.

Naša kreativita je zárukou úspechu. Dovezieme lahodnú vodnú fajku podľa vášho želania, starostlivo zabezpečíme kompletný servis a spoločne vytvoríme elektrizujúcu atmosféru, ktorá vo všetkých zúčastnených zanechá stopy dokonalého zážitku.

Sme pripravení vyraziť kamkoľvek za vami. 

Neváhajte a kontaktujte nás.

 

Neviete, či je aj vaše podujatie, ktoré sa chystáte zorganizovať, vhodné na zakomponovanie programu v podobe shisha-cateringu?

Nižšie si pozrite, všetky tipy podujatí, ktoré sú na tento typ atrakcie vhodné… Nájde sa medzi jednotlivými kategóriami aj to vaše?

 

PÁRTY…

Urobte si PARTYLAND s vodnou fajkou…

Shisha catering je vhodný pre nasledujúce témy na párty: AFTERPÁRTY, GARDEN PÁRTY, NARODENINOVÁ PÁRTY, ZÁHRADNÁ PÁRTY BBQ, akákoľvek LETNÁ PÁRTY kdekoľvek alebo aj párty oslava.

Posedenie pri vodnej fajke je fantastická téma aj na také akcie, akými sú TEMATICKÉ PÁRTY, či NARODENINOVÉ PÁRTY v štýle amerických osláv.

Občerstvenie na párty v podobe vodnej fajky a jej nezameniteľnej chuti a arómy je tým, čo všetko potrebuje na párty, aby ste ju urobili dokonalou.

 

OSLAVY…

Vaša pozvánka na oslavu bude atraktívnejšou vďaka posedeniu pri vodnej fajke. Na program v podobe shisha-cateringu je vhodná takmer akákoľvek oslava.

OSLAVA NARODENÍN, takisto akákoľvek iná RODINNÁ OSLAVA, napríklad OSLAVA 18 NARODENÍN, 30 NARODENÍN, ČI OSLAVA 40-TKY.

Párty catering v podobe shisha-servisu je všetko na oslavu, čo potrebujete a je ideálnym prostriedkom, ako zabaviť hostí na oslave a dopriať im nezabudnuteľný zážitok.

 

VEČIERKY…

Večierok môže mať naozaj mnoho podôb. VIANOČNÝ VEČIEROK, FIREMNÝ VEČIEROK, TEMATICKÝ VEČIEROK alebo akýkoľvek iný večierku, môže byť v znamení posedenia pri vodnej fajke príjemným a uvoľňujúcim zážitkom.

Shisha catering môže byť síce trošku netradičný program na firemný večierok, galavečer alebo ako program na vianočný večierok, ale je na to ideálnou možnosťou, ak sa takýto večierok koná v duchu nekonvenčnej zábavy.

 

TEAMBUILDINGY, WORKSHOPY A ŠKOLENIA…

TEAMBUILDING je obzvlášť vhodné podujatie na voľbu shisha cateringu. Teambuilding aktivity (ako napríklad športové podujatia) a po nich zábava plná vyplavených endorfínov pri posedení okolo vodnej fajky je tým povestným pravým orechovým, ako si užiť takýto typ akcie.

Takže bez ohľadu na to, či organizujete FIREMNÝ TEMABUILDING v podobe tembuildingové aktivity indoor, alebo teambuildingové aktivity outdoor, či WORKSHOP alebo ŠKOLENIE, afterpárty po týchto aktivitách v znamení posedenia pri shishi bude pre vás skvelou voľbou

 

KONCERTY A FESTIVALY…

VÄČŠÍ ČI MENŠÍ KONCERT, alebo HUDOBNÝ FESTIVAL akékoľvek tipu. Chillout zóna v podobe stanu alebo improvizovaného baru s vodnými fajkami, bude na takomto type podujatia veľmi vyhľadávaním miestom.