Svadba s vodnou fajkou

Urobte si vašu jedinečnú udalosť nezabudnuteľnou... Svadba bude lepšou s tradičnou atmosférou a moderným nádychom
To vám zaručí shisha catering a my vám ho zabezpečíme kedykoľvek a kdekoľvek, kde sa bude vaša výnimočná svadba bude konať

Kapacity máme limitované, preto neváhajte a rezervujte si svoj termín ešte dnes!

Prečo je svadba lepšia s vodnou fajkou?

Keď príde na otázku ako prebieha svadba a následne k jej samotnému organizovaniu, každý myslí na obrad, dresscode, jedlo, nápoje a hudbu…

Svadba je jednou z najdôležitejších a najkrajších udalostí v živote, a určite s každým ďalším detailom myslíte na to, ako ju urobiť jedinečnou a špeciálnou tak, aby bola pre vás aj všetkých hostí nezabudnuteľná!

V posledných rokoch prichádza množstvo rôznych inovácií a moderných prístupov, ako si zorganizovať svadbu a jedným z nových a nastupujúcich trendov je posedenie pri vodnej fajky.

Takže prečo by ste mali zvážiť túto možnosť na vašej svadbe aj vy? Tu je niekoľko dobrých dôvodov, ktoré vás presvedčia:

Vytvoríte jedinečnú atmosféru

Vodná fajka prinesie do atmosféry vašej svadby trochu netradičnú, ale o to zaujímavejšiu atmosféru a tiež exotickú, a práve jedinečnejšiu náladu.

Posedenie pri shishi prenesie vašich hostí na miesto, kde je pohoda a skvelý oddych. Vodná fajka pod holým nebom, na terase alebo v určenej chill out časti vytvorí relaxačné prostredie, ktoré všetci ocenia.

Vytvoríte spoločenský prvok zábavy

Vodná fajka je skvelým spoločenským prvkom, ktorý pomôže všetkým zúčastneným ľahšie nadviazať rozhovory, uvoľniť sa a zabaviť.

Nasledujúci prvok je to, čo všetko na svadbu potrebujete a vodná fajka vám s tým ohromne pomôže:

Je to skvelý lámač ľadov a spôsob, ako udržať hostí čo najdlhšie v zábavnej nálade alebo počas prestávok medzi jednotlivými časťami programu svadby. Navyše je to aj zábavná činnosť pre všetkých bez ohľadu na dospelý vek.

Takže skvelý spôsob, ako zapojíte mladšiu aj staršiu generáciu do svadobnej zábavy.

Vytvoríte perfektný vizuálny zážitok a skvelý zmyslový pôžitok

Vodné fajky sú skvelým doplnkom k dekoráciám svadobného priestoru a skvelo sa hodia do celkovej estetiky svadby, preto môže skvelo zapadnúť aj do vášho svadobného motívu.

Taktiež množstvo tabakových príchutí, umožňuje výber a kombinovanie množstva chutí, ktoré budú konzumentom shishe na vašej svadbe vyhovovať. Oblaky dymu navyše budú pôsobiť lákavo a rozvoňajú celý priestor, kde bude zábava prebiehať v plnom prúde.

Vytvoríte miesto na relax

Svadba je spočiatku veľmi hektická udalosť, preto je dôležité mať na mieste niečo, čo umožní hosťom chvíľku oddychu.

Preto je vodná fajka jedinečným spôsobom, ako sa hostia, a aj vy, môžete odreagovať od prvotného zhonu a naplno si užiť zvyšok svadobnej hostiny.

Zabezpečíte skvelú alternatívu k alkoholu

Možno nie všetci účastníci vašej svadby budú chcieť konzumovať alkohol. Takže vodná fajka bude pre nich výbornou možnosťou.

Vodná fajka je skvelým doplnkom ku klasickým aj tradičným elementom svadby, a pridá jej exotický a jedinečný dotyk.

Takže, ak hľadáte spôsob, ako svoju svadbu urobíte nezabudnuteľnou a chcete sa vyhnúť stereotypu, vodná fajka bude pre vás práve tým doplnkom, ktorý potrebujete, aby ste pre svojich hostí vytvorili príjemnú atmosféru.

Vy a vaši hostia si užijete veľa zábavy a posedenie pri vodnej fajke bude vrcholom večierku nevesty a ženícha. Aromatické obláčiky dymu a hrejivé teplo uhlíkov bude tým pravým, čo potrebujete…

Vodné fajky sú príležitosťou, ako dodať vašej svadobnej hostine zážitok, na ktorý sa nikdy nezabudne…

Preto neváhajte, kliknite teraz na tlačidlo nižšie, vyberte si typ shisha cateringu na mieru vašej svadbe a rezervujte si svoj termín!