Oslava narodenín so shisha cateringom

Chcete, aby vaša oslava narodenín bola jedinečnou a nezabudnuteľnou? 🤩
Riešením je shisha catering a my vám ho zabezpečíme kamkoľvek a kedykoľvek ✌️

Kapacity máme limitované, preto neváhajte, kliknite na tlačidlo nižšie a rezervujte si svoj termín ešte dnes!

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!

Akú oslavu organizujete?

Čo je to oslava narodenín?

Oslava narodenín je udalosť, ktorá slávi deň narodenia človeka.

Je to čas, keď priatelia, rodina a blízki prichádzajú spolu, aby oslávili život a šťastie osoby, ktorej narodeniny sú.

 Oslava narodenín môže mať rôzne formy a závisí od preferencií oslavovaného a jeho blízkych. 

Môže to byť malá rodinná večera, veľká party s priateľmi, alebo akákoľvek iná udalosť, ktorá vyjadruje radosť a oslavuje život oslávenca. 

Oslavy narodenín často zahŕňajú darčeky, hudbu, tanec, jedlo a pitie, a vytvárajú príjemnú atmosféru pre oslavovanú osobu. K oslave narodenín v dnešnej dobe patrí aj vodná fajka pretože čoraz viac maldých ľudí oblubuje shishe.

oslava

Prečo zvoliť shisha catering na vašu oslavu?

1. Vodné fajky sa tešia oblube hlavne u mladých ľudí a  poskytnú vám nezvyčajný zážitok a oddych na vašej narodeninovej oslave.

2. Shisha4U ponúka  profesionálnu prípravu a obsluhu vodných fajok pre všetkých hostí na akejkoľvek oslave.

3. Veľkou výhodou je samotný výber tabakov, v ponuke máme tabaky od rôznych výrobcov a širokú škálu príchutí nemusíte sa báť že by ste si nevybrali príchuť. Na Vás je len si vybrať čo máte radi.

4. Shisha catering  sa Vám o všetko postará Vy sa môžete len zabávať a vychutnávať si užasné chute vodných fajok.

5. Službu shisha cateringu objednať kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí nás kontaktovať a my príde za vami.

Prečo bude vaša oslava narodenín lepšou s vodnou fajkou?

Oslava narodenín by mala byť jedinečnou pre každého a vy to môžete urobiť tým najlepším a najviac zapamätateľným spôsobom, ktorým je pridať do programu vodnú fajku a vychutnať si s ňou dokonalú zábavu…

Oslava narodenín je príležitosťou, ktorá vám umožňuje uniknúť od každodenného stereotypného prostredia uponáhľaného života, a osláviť radostné chvíle so svojimi priateľmi a rodinou.

Ak sa ako hostiteľ alebo organizátor snažíte zabezpečiť nezabudnuteľnú oslavu plnú dobrej nálady a skvelej zábavy, jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť je zahrnúť do vašej udalosti niečo neobvyklé a zaujímavé, čím sú práve vodné fajky.

Bude to možno trochu netradičná oslava narodenín ale o to lepšia!

A prečo by ste mali zvážiť pridanie vodných fajok na vašu oslavu narodenín? Tu je niekoľko dôvodov:

Vytvoríte priestor na relax, zábavu a skvelú atmosféru

Vodná fajka je spojená s uvoľnením a oddychom. Je skvelým spôsobom, ako vytvoriť príjemnú atmosféru na vašej oslave narodenín. Vy a vaši hostia si môžu posadať okolo nej a užívať si skvelú náladu a atmosféru. 

Konzumácia vodnej fajky je spoločnou aktivitou, ktorá povzbudí konverzáciu a vzájomné prepojenie medzi vami, vašimi priateľmi a blízkymi.

Vaša oslava narodenín bude zmyslovým zážitkom

Vodná fajka je estetický a dizajnový prvok, ktorým vaša narodeninová oslava bude štýlovou udalosťou. Rôzne druhy, tvary a dizajny jednotlivých vodných fajok vyzerajú veľmi elegantne a luxusne. To vašu akciu ešte viac oživí a vylepší vizuálny dojem z nej!

Aj samotná konzumácia vodnej fajky je zmyslovým dobrodružstvom. Vôňa tabaku rôznych príchutí a ich kombinácií, ktorá sa zmieša s oblakmi hustého dymu, vytvorí jedinečnú atmosféru a zvuk bublania bude mať upokojujúci účinok, a pomôže vám lepšie sa zabaviť a dokonale pri tom relaxovať.

Vodná fajka môže byť aj alternatíva k alkoholickým nápojom

Nie každý kto sa vašej oslavy narodenín zúčastní bude mať záujem o alkohol. Shisha môže byť tým pádom skvelou alternatívou, aby sa mohli zabaviť a oslavu si napriek tomu užiť naplno.

V neposlednom rade, ponúknutím tejto možnosti ukazujete svojím hosťom, starostlivosť o ich rôzne preferencie a doprajete každému príležitosť k výberu.

S vodnou fajkou dáte svojej oslave narodenín nový rozmer zábavy a tým ju urobíte nezabudnuteľnou pre vás aj všetkých ostatných…

Preto neváhajte, a ak máte záujem o naše služby shisha cateringu, vyplňte kontaktný formulár nižšie a kontaktujte nás s vašimi požiadavkami!

Čo o nás hovoria naši spokojný klienti?

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!