Firemn├Ż teambuilding s vodnou fajkou

Urobte si v├í┼í firemn├Ż teambuilding jedine─Źn├Żm a nezabudnute─żn├Żm
To dosiahnete pomocou shisha cateringu a my v├ím ho zabezpe─Ź├şme kdeko─żvek a kedyko─żvek budete v├í┼í firemn├Ż teambuilding organizova┼ą

Kapacity m├íme limitovan├ę, preto nev├íhajte a rezervujte si svoj term├şn e┼íte dnes!

Kapacity shisha cateringu na tento mesiac:
Kapacita term├şnov je takmer pln├í!

─îo je to shisha catering?

1.Shisha catering prin├í┼ía v├Żnimo─Źn├║, dokonal├║ a jedine─Źn├║ relaxa─Źn├║ atrakciu pre v├í┼í firemn├Ż teambuilding, aby v┼íetci ├║─Źastn├şci za┼żili ┼ípeci├ílny a nezabudnute─żn├Ż z├í┼żitok.

2.Shisha catering zah┼Ľ┼ła mo┼żnos┼ą relax├ície a konzum├ície vodnej fajky, pri─Źom nemus├şte vlastni┼ą vlastn├║ shishu ani sa stara┼ą o jej pr├şpravu ─Źi obsluhu. T├Żmto sp├┤sobom si m├┤┼żete u┼żi┼ą v├Żnimo─Źn├║ z├íbavu, ako v shisha podniku, a to v┼íetko bez zbyto─Źn├Żch starost├ş. Firemn├ęmu teambuildingu dod├í nezabudnute─żn├Ż z├í┼żitok prostredn├şctvom z├íbavn├ęho a relaxa─Źn├ęho posedenia pri vodnej fajke.

3.Shisha catering zah┼Ľ┼ła odborn├║ pr├şpravu a obsluhu vodn├Żch fajok pre v┼íetk├Żch host├ş. Hostia si m├┤┼żu vybra┼ą zo ┼íirokej ┼ík├íly pr├şchut├ş tabakov, aby si mohli zvoli┼ą svoju ob─ż├║ben├║ kombin├íciu a plne si vychutna┼ą rozmanitos┼ą chut├ş.

4.Shisha catering vytv├íra pr├şjemn├║ atmosf├ęru a uvo─żnen├║ z├íbavu, ─Ź├şm vytvor├ş ide├ílne prostredie pre skvel├║ z├íbavu na va┼íom teambuildingu.

5.Navy┼íe si m├┤┼żete t├║to slu┼żbu objedna┼ą kdeko─żvek a kedyko─żvek, preto┼że n├í┼í mobiln├Ż shisha bar pr├şde priamo k v├ím, ─Ź├şm eliminuje va┼íe starosti s dodato─Źnou organiz├íciou.

Toto je na┼ía ponuka, aby bol v├í┼í firemn├Ż teambuilding jedine─Źn├Ż:

1.Pon├║kame v├ím pr├şle┼żitos┼ą za┼żi┼ą v├Żnimo─Źn├Ż a nenahradite─żn├Ż z├í┼żitok po─Źas v├í┼ího Teambuildingu v─Ćaka na┼íej unik├ítnej ponuke shisha cateringu.

2.Sta─Ź├ş si vybra┼ą konkr├ętny ┼ít├Żl shisha cateringu, ktor├Ż bude rezonova┼ą s atmosf├ęrou v├í┼ího firemn├ęho teambuildingu, a my prevezmeme staros┼ą o v┼íetky ─Ćal┼íie detaily.

3.Pr├şdeme presne v stanovenom ─Źase s prenosn├Żm shisha barom a priprav├şme v┼íetko potrebn├ę pre dokonal├║ z├íbavu pre v┼íetk├Żch z├║─Źastnen├Żch. Vy si len n├íjdete svoje miesta, pohodlne sa usad├şte, pohlt├şte pr├şjemn├║ atmosf├ęru a u┼żijete si vodn├║ fajku.

4.M├íte mo┼żnos┼ą vybera┼ą z pestrej ┼ík├íly vo┼łav├Żch druhov tabaku do vodnej fajky, vr├ítane ─Źerstv├Żch, ovocn├Żch, dezertn├Żch alebo exotick├Żch pr├şchut├ş.

5.Na┼íi odborn├şci na pr├şpravu a obsluhu vodnej fajky v├ím bud├║ k dispoz├şcii po─Źas cel├ęho trvania akcie. S rados┼ąou v├ím poskytn├║ inform├ície o pr├şprave na┼żivo a vysvetlia v├ím technol├│giu cel├ęho procesu, vr├ítane odbornej obsluhy.

Ak ste pripraven├ş, sta─Ź├ş TERAZ stla─Źi┼ą tla─Źidlo ni┼ż┼íie a vybra┼ą si typ shisha cateringu, ktor├Ż bude presne vyhovova┼ą v├í┼ímu teambuildingu, k├Żm m├íme e┼íte vo─żn├ę miesta!

Kapacity shisha cateringu na tento mesiac:
Kapacita term├şnov je takmer pln├í!

Pre─Źo ma┼ą posedenie pri vodnej fajke ako s├║─Źas┼ą programu na firemn├Ż teambuilding?

1.Firemn├Ż teambuilding je udalos┼ą, ktor├í m├í za ├║lohu spoji┼ą t├şm a┬áje aj┬ápr├şle┼żitos┼ąou na spoznanie sa kolekt├şvu z┬áinej, ne┼ż pracovnej str├ínky. A┬ákonzum├ícia vodnej fajky je na to ide├ílnym prostriedkom;

2.Teambuildingov├ę aktivity s┬ávodnou fajkou sl├║┼żia, ako pr├şjemn├í prest├ívka od pracovn├Żch povinnost├ş. Okrem in├ęho pom├íha lep┼íie si u┼żi┼ą zasl├║┼żen├Ż oddych a┬áobnovu energie pre efekt├şvnej┼íiu spolupr├ícu.

Ale d├┤vody pre─Źo zvoli┼ą shishu na v├í┼í firemn├Ż ve─Źierok s├║ aj ─Ćal┼íie:

1.Sociálna interakcia

Vodn├í fajka je skvel├í spolo─Źensk├í vec a┬án├ístroj na zlep┼íenie komunik├ície medzi ─Źlenmi t├şmu. Poskytne v├ím neform├ílne prostredie na rozhovory a┬ávytvorenie si silnej┼í├şch vz┼ąahov.

Ak s├║ v┬át├şme napr├şklad nov├Ż ─Źlenovia je potrebn├ę prekona┼ą pracovn├ę nap├Ątie, aby sa lep┼íie spoznali, porozumeli si a┬ánadviazali lep┼íie pracovn├ę, ale aj osobn├ę vz┼ąahy.

2.Skvel├í t├şmov├í atmosf├ęra

Spolo─Źn├í konzum├ícia vodnej fajky vytvor├ş uvo─żnen├ę a┬ápr├şjemn├ę prostredie, kde sa ─Źlenovia t├şmu bud├║ c├şti┼ą pohodlne a┬áu┼ż├şva┼ą si spolo─Źn├Ż vo─żn├Ż ─Źas;

3.Vz├íjomn├ę spojenie a┬áporozumenie

Konzum├ícia vodnej fajky je pr├şle┼żitos┼ąou pre ─żud├ş v┬át├şme, aby sa lep┼íie spoznali, porozumeli si, a┬ánadviazali medzi sebou lep┼íie pracovn├ę vz┼ąahy;

4.Formovanie t├şmovej identity

Uvo─żnen├í n├ílada, ktor├║ vytv├íra posedenie pri shishi podporuje tvoriv├ę my┼ílienky a┬ánov├ę n├ípady v┬át├şme.

5.Pr├şle┼żitos┼ą na otvoren├Ż dial├│g

Nekonven─Źn├ę prostredie vytvoren├ę konzum├íciou vodnej fajky podpor├ş otvorenos┼ą medzi ─Źlenmi kolekt├şvu o┬ánepracovn├Żch t├ęmach, ─Źo vedie k┬álep┼íiemu vz├íjomn├ęmu pochopeniu.

6.Zábava, oddych a podpora relaxácie

Posedenie pri vodnej fajke a┬ájej konzum├ícia prispieva k┬árelax├íci├ş a┬ázn├ş┼żeniu stresu, ─Źo m├í pozit├şvny vplyv na celkov├Ż pracovn├Ż v├Żkon. Taktie┼ż zabezpe─Źuje celkov├║ z├íbavu a┬áoddych t├şmu na teambuildingovej akcii, ─Źo posiln├ş t├şmov├ęho ducha a┬ámotiv├íciu pre spolupr├ícu.

Preto nev├íhajte, kliknite teraz na tla─Źidlo ni┼ż┼íie, vyberte si typ shisha cateringu na v├í┼í firemn├Ż teambuilding a rezervujte si svoj term├şn e┼íte dnes!

Kapacity shisha cateringu na tento mesiac:
Kapacita term├şnov je takmer pln├í!

P├ír inform├íci├ş o na┼íich slu┼żb├ích (ako pre v├ís urob├şme nezabudnute─żn├Ż firemn├Ż teambuilding?)

1.Prvotriedna kvalitn├í pr├şprava a obsluha

Na┼íi Shisha majstri s├║ profesion├íli, ktor├ş sa v┬átomto segmente pohybuj├║ u┼ż ve─żmi dlh├║ dobu, a s├║ zodpovedn├ş za pr├şpravu a┬áobsluhu vodnej fajky, na prvotriednej ├║rovni.

To zah┼Ľ┼ła v┼íetko od v├Żberu prvotriednych zna─Źiek tabakov do vodnej fajky, cez spr├ívny pomer tabakov├Żch pr├şmes├ş a┬áich chu┼ąov├Żch kombin├íci├ş, po prec├şznu pred-pr├şpravu tabaku a┬ávlo┼żenie tabaku do korunky od vodnej fajky a┬ájej roz┼ąahania.

Staraj├║ sa o spr├ívnu v├Żhrevn├║ teplotu uhl├şkov na vodn├║ fajku a celkov├ę spr├ívne nastavenie ostatn├ęho pr├şslu┼íenstva, aby bola shisha v┼żdy pripraven├í na pou┼żitie a jej lahodn├║ kombin├íciu;

2.R├┤znorodos┼ą pr├şchut├ş

N├í┼í Shisha catering pon├║ka ┼íirok├Ż v├Żber pr├şchut├ş tabaku, ktor├ę hostia m├┤┼żu vysk├║┼ía┼ą. Tieto pr├şchute zah┼Ľ┼łaj├║ ovocn├ę, dezertn├ę, bylinn├ę, kvetinov├ę, svie┼że, tropick├ę a┬á─Ćal┼íie chutn├ę varianty, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje vybra┼ą si pod─ża vlastn├ęho vkusu

3.Bezpe─Źnos┼ą a zdravie

Db├íme na dodr┼żiavanie bezpe─Źnostn├Żch a zdravotn├Żch noriem pri poskytovan├ş svojich slu┼żieb.

To zah┼Ľ┼ła zabezpe─Źenie, aby tabak a┬áuhl├şky a┬á─Ćal┼íie pr├şmesi do vodnej fajky boli spr├ívne skladovan├ę, aby shisha a┬ájej komponenty boli v┼żdy v ─Źistom stave a┬ájej pr├şprava nebola zdraviu ┼íkodliv├í;

4.Pr├şslu┼íenstvo a chill-out z├│na

Okrem samotnej pr├şpravy a┬áobsluhy vodnej fajky vieme zabezpe─Źi┼ą vytvorenie tematick├ęho miesta. To zah┼Ľ┼ła pohodln├ę sedenie, pr├şslu┼íenstvo na obsluhu shishe, ─Źi osvetlenie a ozvu─Źenie, ktor├ę vytvor├ş e┼íte viac pr├şjemn├║ atmosf├ęru.

5.Personaliz├ícia a individu├ílnos┼ą

Shisha catering od n├ís je prisp├┤soben├Ż pod─ża potrieb a preferenci├ş z├íkazn├şka. Hostia maj├║ v┼żdy mo┼żnos┼ą v├Żberu pr├şchut├ş, a┬án├í┼í shisha cateringov├Ż t├şm pracuje individu├ílne pod─ża ┼ípecifik├íci├ş konkr├ętnej udalosti a┬ápredstavy ka┼żd├ęho klienta osobitne.

Náš tip:

Shisha catering si m├┤┼żete objedna┼ą aj r├┤zne typy p├írty, medzi ktor├ę patria napr├şklad tematick├ę p├írty ako: Retro p├írty, Gatsby p├írty, Hollywood p├írty, Mexick├í p├írty, Havaj p├írty;

Ale aj na p├írty, ktor├ę maj├║ zv├Ą─Ź┼ía sez├│nny charakter ako napr├şklad: Garden p├írty, Silvester p├írty, Mikul├í┼íska p├írty, Letn├í p├írty, ┼átefansk├í z├íbava, Halloween p├írty, Viano─Źn├í p├írty, Ve─żkono─Źn├í p├írty, ─Źi Valent├şn p├írty;┬á ┬á

A tie┼ż na p├írty v├Żznamn├Żch udalost├ş ako: Svadobn├í p├írty, p├írty oslava, narodeninov├í p├írty;

Taktie┼ż je shisha catering v├Żborn├Ż doplnok aj na tak├ę podujatia, ak├Żmi s├║ Viano─Źn├Ż ve─Źierok, ─Źi naozaj jedine─Źn├í udalos┼ą, akou je svadba;

Samozrejme sa shisha catering hod├ş aj na r├┤zne firemn├ę podujatia, ak├Żmi s├║ Teambuilding, Firemn├Ż ve─Źierok, ale tie┼ż firemn├Ż viano─Źn├Ż ve─Źierok a ─Ća─ż┼íie;