Teambuilding aktivity s vodnou fajkou

Doplňte si zoznam vášho programu na teambuilding aktivity zábavnou a relaxačnou činnosťou a urobte si váš teambuilding jedinečným a nezabudnuteľným!
Riešením pre vás je shisha catering a my vám ho zabezpečíme kdekoľvek a kedykoľvek, a pripravíme všetko tak, aby ste si to všetci maximálne užili!

Kapacity máme limitované, preto neváhajte a rezervujte si svoj termín ešte dnes!

Kapacity shisha cateringu na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!

Čo je to shisha catering?

1.Exkluzívna služba shisha cateringu prináša dokonalú a jedinečnú oddychovú atrakciu na tímové a kolektívne teambuilding aktivity. Táto služba zabezpečuje, aby všetci účastníci zažili špeciálny a nezabudnuteľný zážitok.

2.Shisha catering zahŕňa relaxáciu a konzumáciu vodnej fajky, pričom nemusíte vlastniť vlastnú shishu ani sa starať o jej prípravu či obsluhu. Týmto spôsobom si môžete užiť výnimočnú zábavu podobnú tej v shisha podniku, a to všetko bez starostí.

3.Teambuildingovým aktivitám dodáva shisha catering nezabudnuteľný zážitok prostredníctvom zábavného a relaxačného posedenia pri vodnej fajke, s podobným charakterom, aký by ste zažili v profesionálnom podniku.

4.Shisha catering zahrňuje, ako odbornú prípravu, tak aj obsluhu vodných fajok pre všetkých hostí na rôznych teambuildingových aktivitách s akýmkoľvek charakterom. Hostia si môžu vybrať zo širokej škály príchutí tabakov, aby si mohli zvoliť svoju obľúbenú kombináciu a plne si vychutnať rozmanitosť chutí.

5.Shisha catering vytvorí príjemnú atmosféru a uvoľnenú zábavu, čím vytvorí ideálne prostredie pre skvelý teambuilding.

6.Navyše si môžete túto službu objednať kdekoľvek a kedykoľvek, pretože náš mobilný shisha bar príde priamo k vám, takže sa nemusíte obávať organizácie navyše.

Toto je naša ponuka pre vaše jedinečné teambuilding aktivity:

1.Ponúkame vám príležitosť vytvoriť si jedinečný a nezabudnuteľný zážitok na vašom Teambuildingu prostredníctvom našej služby shisha cateringu.

2.Stačí, ak si vyberiete špecifický typ shisha cateringu, ktorý bude zodpovedať charakteru vášmu tímovému dňu, a my sa postaráme o všetko ostatné za vás.

3.Prídeme presne v stanovenom čase s mobilným shisha barom a pripravíme všetko potrebné pre dokonalú zábavu. Vy a vaši hostia si len sadnete, užijete si príjemnú atmosféru a vychutnáte si vodnú fajku.

4.Máte možnosť vybrať si z rozmanitej palety voňavých druhov tabaku do vodnej fajky, vrátane čerstvých, ovocných, dezertných alebo exotických príchutí.

5.Naši odborníci na prípravu a obsluhu vodnej fajky vám budú k dispozícii počas celého teambuildingu. S radosťou vám poskytnú informácie o príprave naživo a vysvetlia vám technológiu celého procesu, vrátane správnej obsluhy.

Ak ste pripravení, stačí TERAZ stlačiť tlačidlo nižšie a vybrať si typ shisha cateringu, ktorý bude presne vyhovovať vašej tímovej akcii, kým máme ešte voľné kapacity!

Kapacity shisha cateringu na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!

Prečo je shisha catering perfektným doplnkom na vaše teambuilding aktivity?

Shisha sa často krát využíva, ako súčasť rôznych spoločenských udalostí vrátane teambuildingových aktivít a je skvelým doplnkom k nim. Prečítajte si nasledujúcich desať dôvodov prečo zvoliť vodnú fajku ako ďalšiu teambuildingovú aktivity:

1. Relaxácia a oddych

Vodná fajka vám pomôže uvoľniť sa a oddýchnuť si po ostatných náročných teambuildingových aktivitách. Shisha slúži, ako nástroj na dokonalý odpočinok a príjemný spôsob relaxácie a regenerácie.

2. Vytvorenie neformálnych vzťahov a spoločný zážitok

Vodná fajka sa často konzumuje v neformálnom prostredí, čo umožňuje ľuďom uvoľniť sa a nadviazať lepšie vzťahy s kolegami. Je tiež skvelým spoločným zážitkom, ktorý zjednotí tím a vytvorí spoločné spomienky.

3. Uvoľnené rozhovory a komunikácia

Vodná fajka vytvára príležitosť na uvoľnený rozhovor medzi členmi tímu, čo určite pomôže zmierniť napätie a zlepšiť vzájomnú komunikáciu. Pri konzumácií vodnej fajky sa rozvíjajú spontánne rozhovory a diskusie.

4. Vytvorí príjemnú atmosféru a skvelú náladu

Vodná fajka svojim kúzlom a estetickosťou dodá vašej teambuildingovej akcii príjemnú náladu a vytvorí atmosféru, ktorá vás dokonale zabaví.

5. Inovatívny prístup

Keď zahrniete posedenie pri vodnej fajke ako súčasť vašich teambuilding aktivít, budete jedinečný, váš program nebude stereotypný a vaša akcia sa stane unikátnou a bude určite nezabudnuteľnou. Konzumácia vodnej fajky pridá zábavný a spoločenský prvok do vášho programu na teambuilding.

6. Rovnováha medzi prácou a zábavou

Vhodná dávka zábavy a oddychu je dôležitá pre udržanie rovnováhy medzi prácou a relaxáciou v tíme, a vodná fajka je na to ideálnou voľbou. Preto neváhajte, kliknite teraz na tlačidlo nižšie, vyberte si typ shisha cateringu na mieru k vašim teambuildingovým aktivitám a rezervujte si svoj termín!
Kapacity shisha cateringu na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!