Program na narodeninovú párty: 10+1 tipov na nápaditý program, ktorý ju urobí nezabudnuteľnou.

Ako vybrať program na narodeninovú párty?Narodeninová párty je jedinečnou príležitosťou, ako zdieľať zábavu a radosť so svojimi blízkymi alebo priateľmi. Aby táto udalosť bola pre oslávenca a tiež hostí špeciálna a nezabudnuteľná, je dôležité pripraviť dobre premyslený program, ktorý zaujme a urobí radosť všetkým.

V tomto článku vám preto prinášame niekoľko nápadov, ako pripraviť program na narodeninovú párty, ktorý sa bude niesť v duchu perfektnej atmosféry, krok za krokom.

program na narodeninovú párty

1. Výber témy

Svoj program začnite kreovať tým, že si ako prvú vyberiete tematiku párty. Môže to byť napríklad retro párty, karneval, hollywoodska párty, orientálny večer, či gatsby párty, alebo čokoľvek, čo oslávenca a hostí pobaví a bude im blízke. Téma dodá narodeninovej párty originalitu a spraví ju výnimočnou.

2. Vytvorte pozvánky

Nezabudnite na kreatívne a zaujímavo urobené pozvánky, ktoré odkryjú tému párty. Môžete ich vyrobiť ručne alebo využiť možnosť digitálnej formy s obrázkami a animáciami.

3. Vyberte hudbu

Hudba je neodmysliteľnou súčasťou každej párty!

Vytvorte zoznam skladieb, ktoré oslávenec obľubuje a budú sa páčiť aj hosťom. Takže nezabudnite do playlistu pridať aj hitovky, ktoré rozvíria atmosféru a všetkých pobavia.

4. Zvážte pridanie špeciálneho predstavenia

Vylepšite párty špeciálnym predstavením, či vystúpením…

To môže byť tanečná šou, živý koncert obľúbenej kapely, či interpreta, alebo komediálny výstup nejakého stand-upistu. Týmto spôsobom pridáte do programu párty originálnu zábavu.

5. Pridajte aktivity a hry

Porozmýšľajte aj nad tým, že do programu pridáte aktivity a hry, ktoré nadchnú všetkých hostí. Môže to byť napríklad fotokútik s rekvizitami, rôzne kvízy, interaktívne alebo športové hry a súťaže so skvelými cenami.

Nech sa rozhodnete pre čokoľvek s vyššie uvedených tipov, párty tým určite rozprúdite a nestane sa, že bude nudnou.

6. Zabezpečte chutné a osviežujúce občerstvenie

Dobré jedlo a nápoje sú takisto, ako hudba, neodmysliteľnou súčasťou každej párty. Takže na ne nezabudnite a zvoľte podľa možnosti také občerstvenie, ktoré nebude len všeobecné a stereotypné, ale bude súvisieť s témou párty, aby ostatný program skvele dopĺňalo.

7. Nezabudnite na dekorácie

Venujte pozornosť aj detailom, pretože práve tie dotvárajú celkovú náladu každej párty a tiež poskytnú fotogenické pozadie pre fotenie spomienkových fotografií.

Vyzdobte interiér alebo exteriér dekoráciami podľa vybranej témy a vytvorte tak skvelú atmosféru!

8. Upečte alebo objednajte tortu a koláčiky

Sladké dezerty a najmä narodeninová torta sa už stali akýmsi klišé každej oslavy alebo párty. Takže by asi nemali chýbať, ako jej súčasť.

Ale ak tejto, nie moc zdravej pochúťke neholdujete a hosťom tiež nebude chýbať, kľudne ju môžete z programu vynechať.

9. Pripravte hosťom pamätné darčeky alebo suveníry

Pripravte (kúpte alebo skúste vyrobiť) hosťom malé darčeky, ktoré si odnesú, ako spomienku na výnimočnú párty. Nech je teda obdarovaný nie len oslávenec, ale každý, kto sa narodeninovej párty zúčastní.

10. Príhovory a prekvapenie na záver

Nakoniec nezabudnite pripraviť priestor pre príhovory, kde hostia budú môcť vyjadriť svoje pocity a priania oslávencovi. Porozmýšľajte tiež nad nejakým prekvapením na záver, ktoré spestrí záverečné okamihy oslavy. Ako sa vraví, kreativite sa medze nekladú. 

Tak a sme skoro na konci…

Dúfame, že sme vás inšpirovali a že týmto postupom, ako dať dokopy program na narodeninovú párty, túto udalosť oživíte a spravíte ju nezabudnuteľnou.

Bonusový tip

Ak chcete program narodeninovej párty ešte viac vylepšiť a urobiť jedinečným, skúste porozmýšľať ešte nad jedným bodom programu…

Na každú párty sa nepochybne hodí chill-out zóna, bez ohľadu na to, či sa párty koná v interiéri alebo exteriéri. Sem si hostia môžu sadnúť, relaxovať a konverzovať.

A aby toto miesto nebolo len nudným a fádnym, a splnilo svoj účel, môže byť zorganizované v štýle posedenia pri vodnej fajke. Samozrejme, vodnú fajku môžete do programu zaradiť aj bez chill-out zóny. Skúste teda porozmýšľať, či ju do programu zaradíte.

Ak sa rozhodnete do programu na narodeninovú párty zaradiť chill-out zónu s posedením pri vodnej fajke, alebo iba vodnú fajku samotnú, radi vám s týmto bodom organizácie pomôžeme.

Náš mobilný bar s profesionálnym shisha servisom za vami príde kdekoľvek, kde budete narodeninovú párty organizovať.

To znamená, že ak sa vám to zdá, ako dobrý nápad, kliknite na tlačidlo nižšie, vyberte si typ shisha cateringu a rezervujte si svoj termín v predstihu…

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!
Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *