Ako zabaviť hostí na oslave? 9+1 originálnych nápadov na nezabudnuteľnú zábavu…

Ako zabaviť hostí na oslave? Každá oslava, či už je to narodeninová párty, svadba, firemný event alebo akékoľvek iné podujatie má jedného spoločného menovateľa – zabaviť hostí a vytvoriť tým nezabudnuteľnú udalosť!

A práve zábava je kľúčovým faktorom, ktorý robí oslavu príjemným zážitkom pre všetkých účastníkov…

Organizácia oslavy by mala byť vzrušujúcou a zábavnou úlohou. A na to, aby sa vaši hostia cítili pohodlne a užívali si nezabudnuteľný zážitok, je pre nich dôležité pripraviť zábavný program.

Nejedná sa len o poskytnutie jedla a nápojov, čo by mala byť v podstate samozrejmosť, ale o vytvorení atmosféry plnej radosti, smiechu a zábavy.

Takže, ak chcete, aby si všetci užili nezabudnuteľný zážitok, v tomto článku nájdete niekoľko tipov, ako zabaviť hostí na oslave a udržať náladu plnú zábavy počas celého trvania tejto udalosti.

ako zabaviť hostí na oslave

1. Interaktívne hry a súťaže

Interaktívne hry a súťaže sú skvelým spôsobom, ako zapojiť všetkých hostí do diania oslavy, pomôcť im uvoľniť sa a začať sa baviť. Táto aktivita rozprúdi atmosféru a umožní hosťom interagovať medzi sebou.

Môžete zvoliť kvízy plné zábavných otázok, spoločenské hry, tanečnú súťaž, karaoke, či niečo úplne iné. Tých možností je veľa. Skrátka, niečo, čo bude dostatočne atraktívne pre všetkých hostí a bude obsahovať aj nejaké tie symbolické ceny pre víťazov.

2. Foto-kútik

Čo takto vytvoriť fotografický kútik s rekvizitami?

Pokúste sa vytvoriť miesto, kde si hostia budú môcť robiť zábavné fotografie, či už pomocou svojich vlastných smartfónov alebo fotografa, ktorého zabezpečíte.

Tento priestor bude väčšinu hostí určite lákať a poskytne im príležitosť vytvoriť si spomienkové zábery z oslavy…

3. Živá hudba alebo DJ

Hudba je neodmysliteľnou súčasťou každej oslavy a bez nej by to určite nebolo ono. Niekedy len stačí pustiť playlist ako podmaz.

Ale nie je to už akési stereotypné?

Čo tak to vylepšiť!

Zavolajte na oslavu DJ-a, ktorý bude hrať vlastné mixy skladieb, ale trebárs aj na želanie.

K hudbe tiež neodmysliteľne patrí tanec…. A tancovanie je skvelým spôsobom, ako hostí udržať v pohybe a zabaviť ich počas celej doby trvania oslavy.

Takže nezabudnite aj na priestor pre tanečný parket!

A môže to byť dokonca aj oveľa lepšie!?

Oslovte obľúbeného hudobníka alebo kapelu. To bude ešte viac originálnejšie a zábava plná pekných emócií a spomienok je na oslave zaručená.

4. Oslava s témou

Tematická oslava – to môže byť oslava usporiadaná inak a nevšedne… Napríklad s voľbou farieb, dobového štýlu alebo obľúbených filmov a seriálov.

Retro párty, gatsby párty, hollywoodska párty, párty v štýle tisíc a jednej noci s orientálnymi prvkami, a tak ďalej… Čokoľvek vám napadne!

Hostia sa potom môžu obliecť do danej témy, čo pridáva ďalší prvok do zábavy. Jedlo aj nápoje môžu byť zladené do určitej tematiky, a aj celý ostatný program a atrakcie môžete prispôsobiť danej téme!

Týmto spôsobom vytvoríte na oslave jedinečnú atmosféru a hostia sa budú cítiť súčasťou niečoho špeciálneho.

Vyberte si teda tému oslavy a prispôsobte tomu všetko ostatné…

5. Chutná gastronómia

Jedlo a nápoje sú veľmi dôležitým faktorom pri zábave hostí na oslave. Mnohokrát práve to je kľúčom k úspechu oslavy ako takej…

Bohatý výber jedál a nápojov, ktorý osloví chuťové poháriky vašich hostí, je preto nepostrádateľným faktorom.

Rovnako ako pri výbere témy, môžete tento bod programu poňať tematicky. Čo takto pre hostí zabezpečiť jedlá a nápoje v štýle ázijskej, španielskej, či francúzskej kuchyne?

Tých možností máte taktiež veľmi veľa.  Skúste sa zamyslieť, čo by hostia najviac privítali. 🤔 Podľa toho potom zvoľte typ cateringu na mieru skvelej oslavy! 

6. Nečakané prekvapenie

Pripravte prekvapenie pre hostí, ktoré im na dlhú dobu utkvie v pamäti! 🤩 Umožnite im zažiť niečo úplne neočakávané a nezabudnuteľné. 😍

To môže byť napríklad ohňostroj (samozrejme pri všetkej bezpečnosti), tanečné vystúpenie, vystúpenie ľudových tanečníkov alebo prekvapenie od nejakého významného hosťa.

Prekvapenia dodajú oslave na originalite a zaručene rozpumpujú atmosféru k lepšiemu. 👍

7. Maľovanie na tvár alebo dočasné tetovanie

Niektorí hostia by možno radi vyskúšali niečo nové a odvážne. Maľovanie na tvár alebo tvorba dočasných tetovaní môže byť na to perfektnou voľbou, ktorú hostia určite ocenia. 👌

Zavolajte si teda na pomoc kvalitného odborníka, ktorý sa na to špecializuje,  a pridajte do programu aj túto formu zábavnej aktivity. 

8. Hostiteľský prejav alebo vystúpenie, alebo aj aj

Oslava je príležitosťou pre hostiteľa alebo oslávenca, aby vyjadril svoju vďaku a prejavil pocity…. To určite poteší jeho hostí, ktorým to bude venované.

Prichystajte krátky prejav alebo vystúpenie, ktoré pridá k oslave osobitý dotyk.

Ak organizujete oslavu pre niekoho blízkeho, pripravte videoprojekciu súkromných videí a fotografií z jeho minulosti. To vytvorí emocionálny zážitok, ktorý si hostia, aj najviac oslávenec, budú ceniť. 

9. Oslava formou kreatívnych stanovíšť

Vytvorte stanovištia s rôznymi aktivitami….

Sem môžete v podstate zakomponovať niektoré z predošlých typov, ako je napríklad už spomínané maľovanie na tvár alebo dočasné tetovanie, foto-kútik, cateringové stoly a stanovištia rôznych športových aktivít. Napríklad streľba z luku, šípky a podobne.

Kreativite sa medze nekladú. Len dajte pozor na bezpečnosť! Ďalej to môže byť aj tvorba originálnych náramkov, tvorivé dielne alebo bar s miešanými kokteilmi a drinkami. 

Kreatívne aktivity poskytnú hosťom príležitosť zabaviť sa a pridajú do oslavy interakciu.

A sme skoro na konci…

Ale predtým, než prejdeme k bonusovému tipu, zdôrazníme dôležitú vec, ako zabaviť hostí na oslave.

Nech si už vyberiete akýkoľvek z našich tipov, alebo aj všetky naraz, nezabudnite zvážiť záujmy a preferencie vašich hostí a prispôsobiť program tak, aby bol pre všetkých príjemným zážitkom.

Vytvoriť program na oslavu, ktorý zabaví hostí a vytvorí nezabudnuteľný zážitok, sa môže zdať, ako náročná úloha, ale s nápadmi a kreativitou z tohto článku to pre vás bude hračka.

Buďte kreatívni a nebojte sa experimentovať! 

S dobrým plánovaním a starostlivosťou si  všetci zúčastnení užijú nezabudnuteľnú oslavu plnú zábavy a radosti.

Urobte z vašej oslavy skutočný úspech, a s tým vám nepochybne pomôže aj nasledujúci bonusový tip…

Bonusový tip: Posedenie pri vodnej fajke

Opýtajte sa hostí, či by v ich záujme a preferenciách bolo posedenie pri vodnej fajke. Lahodne chutná a príjemne rozvoniavajúca vodná fajka pridá každej oslave na výnimočnosti a dodá jej šmrnc.

Vhodná je pre fajčiarov, príležitostných fajčiarov, ale aj nefajčiarov, ktorí ju, podľa našich skúsenosti, vždy radi vyskúšajú. Posedenie pri vodnej fajke je vhodné na akýkoľvek typ oslavy, bez ohľadu na tému alebo miesto konania. Je vhodná do interiérov aj do exteriérov.

Porozmýšľajte teda, či ju zakomponujete do programu oslavy, ktorú sa chystáte organizovať, či už v rámci nejakej vyhradenej chill-out zóny alebo len tak na stoly medzi účastníkov.

Vodná fajka je nepochybne skvelým doplnkom oslavy a tiež spôsob ako zabaviť hostí na oslave.

Takže, ak sa vám zdá tento bonusový tip ako dobrý nápad, neváhajte a zaraďte ho do programu. Hostia budú určite radi.

A keď sa tak stane, s organizáciou tohto bodu programu vám radi pomôžeme. Náš shisha catering s mobilným shisha-barom a profi obsluhou príde za vami kedykoľvek a kamkoľvek, kde budete oslavu organizovať.

Preto neváhajte a kliknite na tlačidlo nižšie a rezervujte si váš termín v predstihu!

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!
Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *