Tipy na oslavu… 10+1 kreatívnych nápadov na túto výnimočnú spoločenskú udalosť

Hľadáte tipy na oslavu?

V tom prípade ste tu správne!

Nech už ide o narodeniny, výročie, promóciu alebo len jednoduché stretko s priateľmi, výber správneho spôsobu prípravy oslavy vám pomôže vytvoriť nezabudnuteľné zážitky pre všetkých zúčastnených.

Ak hľadáte inšpiráciu, ako oslavu zorganizovať, v tomto článku nájdete niekoľko kreatívnych nápadov, ako ju naplánovať…

tipy na oslavu

1. Tematické oslavy

Vyberte  konkrétnu tému oslavy…

Môže to byť napríklad oslava v štýle retro párty, hollywood párty, pirátskej noci, cos-play superhrdinov, či obľúbených postáv z filmov, seriálov alebo kníh…

Tematický tip oslavy vám prinesie špeciálny zážitok a umožní všetkým hosťom zapojiť sa do diania pomocou kostýmov, a ďalších aktivít…

2. Dobrodružné aktivity

Ak organizujete naozaj významnú oslavu, urobte to pomocou aktivít, na ktoré hostia len tak nezabudnú!

To môže byť napríklad zážitkový výlet, športové aktivity, ako napríklad jazda na koňoch, paintball alebo adrenalínový zážitok v podobe lezeckej steny, či čokoľvek iné čo vám napadne. Možností je veľmi veľa. Tak pouvažujte, čo by najviac zabavilo hostí…

3. Gastronomický zážitok

Každá oslava sa vždy točí aj okolo jedla a nápojov…

Ale čo takto to ešte viac vylepšiť?

Skúste degustáciu vín, prehliadku v pivovare, slávnostní catering, či garden párty s grilovaním rôznych druhov mäsa a zeleniny.

4. Kreatívne dielne a aktivity

Toto je najlepší spôsob, ako hostí zapojiť do diania oslavy a dať im možnosť odniesť si domov aj drobnú spomienku z tejto udalosti.

Zvoľte napríklad maľovanie na plátno, výrobu šperkov, kreslenie mandaly, či iné remeselné práce, ako modelovanie hliny a podobne…

5. Hudobné podujatie

Hudba je neodmysliteľným prvkom mnohých osláv a bez nej by si zábavu šlo len ťažko prestaviť.

Preto skúste oslavu zorganizovať prostredníctvom účasti na festivale alebo koncerte obľúbeného interpreta, či kapely.

Ak sa vám nechce nikam ísť, ale ani nechcete púšťať počas celého trvania oslavy iba skladby z playlistu, vylepšite to živou hudbou. Najmite si hudobníka, obľúbeného interpreta, či kapelu alebo si zavolajte DJ-a, ktorý vám bude hrať obľúbené skladby hostí na prianie.

Tanečný parket umožní hosťom, aby sa uvoľnili a maximálne zabavili. Tým vytvoríte na oslave príjemnú atmosféru.

6. Wellness a relax

Ak chcete, aby sa oslava niesla v duchu pohody a oddychu, zorganizujte tento deň vo wellness centre alebo SPA. Masáže, saunovanie a pokojná atmosféra pomôžu všetkým zúčastneným načerpať novú energiu a dobre sa pri tom zabaviť.

7. Interaktívna oslava

Ak bude zloženie hostí na oslave tvoriť skôr zvedavé mysle, dobrým nápadom bude zorganizovať vzdelávací alebo interaktívny tip oslavy. Usporiadajte kvíz so symbolickými odmenami pre víťazov, alebo vyberte zaujímavú spoločenskú hru, aktivitu, alebo sa zúčastnite nejakej vedomostnej súťaže

8. Výlet do prírody

Ak nechcete byť počas oslavy zatvorený vo vnútri u vás doma alebo niekde v podniku, usporiadajte si program vonku v prírode. Zorganizujte piknik v parku alebo pri jazere na pláži, či kúpalisku alebo aquaparku.

Prekvapte hostí a skúste sa zamerať napríklad na aktivity v prírode, ako je turistika, bicyklovanie alebo kajakovanie. 

9. Charitatívna oslava

Dajte vašej oslave vyšší zmysel tým, že ju zorganizujete v zmysle dobročinnej aktivity. Zorganizujte dobročinný bazár, zbierku alebo dobrovoľnícku prácu vo vašej blízkosti.

Táto aktivita sa môže zdať na prvý pohľad ako nudná činnosť, ale neverili by ste koľko zábavy z toho môže vzniknúť. A ešte budete mať pocit z dobre vykonaného skutku.

10. Filmový večer

Nechce sa vám vymýšľať žiadny extra program, ani chystať nejak zvlášť veľké pohostenie? Tak iba pripravte pohodlné miesta na sedenie, dajte hlasovať hosťom o obľúbenom filme, či filmovej sérií a vytvorte si dobrú náladu so snakom a nápojmi presne tak, ako keby ste boli v kine.

A je to! Aké jednoduché…

Tak a sme už takmer na konci…

Dúfame, že sme vás týmto článkom inšpirovali, a že výberom jedného z kreatívnych nápadov z tohto článku svoju oslavu oživíte a dodáte jej nový rozmer.

No predsa len tu máme pre vás ešte jeden tip, ako svoju oslavu urobíte 100%-tne výnimočnou a nezabudnuteľnou…

Bonusový tip

K viacerým z predošlých tipov na oslavu sa perfektne hodí posedenie pri vodnej fajke, ako doplnková aktivita, alebo ústredná atrakcia, ktorou oslavu urobíte ešte viac zaujímavou a zabezpečíte tak, že vaši hostia sa budú baviť po celý čas jej trvania.

Takže, ak vy a aj všetci ostatní, ktorí budú zúčastnení na oslave patríte medzi tých, ktorí shishou nepohrdnete, neváhajte a zaraďte ju do programu a urobte si tak oslavu výnimočnou a nezabudnuteľnou.

A s tým vám samozrejme vieme pomôcť. Náš mobilný bar s vodnými fajkami a profesionálnym shisha-servisom za vami príde kamkoľvek, kde budete oslavu organizovať. Takže ak sa vám to zdá, ako dobrý nápad, kliknite a zarezervujte si váš termín ešte dnes…

Do shishovania priatelia a snáď sa stretneme a vy si vychutnáte lahodnú vodnú fajku, ktorú vám s radosťou pripravíme…

Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *