Tipy na oslavu… 10+1 kreatívnych nápadov na túto výnimočnú spoločenskú udalosť

Hľadáte tipy na oslavu? Určite nám dáte za pravdu, že každá jedna oslava je výnimočným okamihom. Stretávame sa so svojimi blízkymi, či priateľmi a oslavujeme radostné udalosti.

Nech už ide o narodeniny, výročie, promóciu alebo len jednoduché stretko s priateľmi, výber správneho spôsobu prípravy oslavy vám pomôže vytvoriť nezabudnuteľné zážitky pre všetkých zúčastnených. Ak hľadáte nejaké tipy na oslavu, máme pre vás niekoľko kreatívnych nápadov, ktoré vás nadchnú a prinesú vám inšpiráciu.

tipy na oslavu

Tipy na oslavu: Tip č.1 - Tematické oslavy

Čo takto si vybrať konkrétnu tému oslavy? Môže to byť napríklad oslava v štýle retro párty, hollywood párty, pirátskej noci, cos-play superhrdinov, či obľúbených postáv z filmov, seriálov alebo kníh, napríklad peaky blinders.

Tematický tip oslavy vám určite prinesie špeciálny zážitok a umožní všetkým hosťom zapojiť sa do diania pomocou kostýmov, či rôznych hier.

Tip č.2 - Dobrodružné aktivity

Ak organizujete naozaj významnú oslavu, urobte to pomocou aktivít, na ktoré hostia len tak nezabudnú. To môže byť napríklad zážitkový výlet, športové aktivity ako napríklad jazda na koňoch, paintball alebo adrenalínový zážitok v podobe lezeckej steny.

Tip č.3 – Gastronomický zážitok

Každá oslava sa skoro vždy točí okolo jedla a nápojov. Ale čo takto to ešte viac vylepšiť. Skúste to pomocou degustácie vín, prehliadkou v pivovare, či garden párty grilovaním rôznych druhov mäsa a zeleniny.

Tip č.4 – Kreatívne dielne a aktivity

Toto je najlepší spôsob, ako hostí zapojiť do diania oslavy a dať im možnosť odniesť si domov spomienku s tejto udalosti. Tieto aktivity môžu byť napríklad maľovanie na plátno, výroba šperkov, kreslenie mandaly, či iné remeselné práce.

Tip č.5 - Hudobné podujatie

Hudba je neodmysliteľným prvkom mnohých osláv a bez nej by si zábavu šlo len ťažko prestaviť. Skúste oslavu zorganizovať prostredníctvom účasti na festivale alebo koncerte obľúbeného interpreta, či kapely.

Alebo ak sa vám nechce nikam ísť a nechcete ani púšťať počas trvania oslavy iba skladby z playlistu, vylepšite to živou hudbou od miestnych hudobníkov alebo si zavolajte DJ-a, ktorý bude hrať fajnové remixi ale aj obľúbené skladby hostí na prianie.

Tanečný parket umožní hosťom, aby sa uvoľnili a maximálne zabavili. Tým vytvoríte na oslave príjemnú atmosféru.

Tip č.6 - Wellness a relax

Ak chcete, aby sa oslava niesla v duchu pohody a oddychu, zorganizujte tento deň vo wellness centre alebo spa. Masáže, saunovanie a pokojná atmosféra pomôžu všetkým zúčastneným načerpať novú energiu.

Tip: č.7 - Interaktívna oslava

Ak bude zloženie hostí na oslave tvoriť skôr zvedavé mysle, dobrým nápadom bude zorganizovať vzdelávací alebo interaktívny tip oslavy. Usporiadajte kvíz s odmenami pre víťazov, alebo vyberte zaujímavú spoločenskú hru.

Tip č.8 - Výlet do prírody

Ak nechcete byť počas oslavy zatvorený vo vnútri u vás doma alebo niekde v podniku, usporiadajte program vonku v prírode. Zorganizujte piknik v parku alebo pri jazere na pláži.

Prekvapte hostí a skúste sa zamerať na aktivity v prírode, ako je turistika, bicyklovanie alebo kajakovanie.

Tipy na oslavu: Tip č.9 - Charitatívna oslava

Dajte vašej oslave vyšší zmysel tým, že ju zorganizujete v zmysle dobročinnej aktivity. Zorganizujte dobročinný bazár, zbierku alebo dobrovoľnícku prácu vo vašej oblasti.

Táto aktivita sa môže zdať na prvý pohľad ako nudná činnosť, ale neverili by ste koľko, zábavy z toho môže vzniknúť. A ešte budete mať pocit z dobre vykonaného skutku.

Tipy na oslavu: Tip č.10 - Filmový večer

Nechce sa vám vymýšľať žiadny extra program ani chystať nejak zvlášť veľké pohostenie? Tak iba pripravte pohodlné miesta na sedenie, dajte hlasovať hosťom o obľúbenom filme alebo filmoch a vytvorte náladu so snakom a nápojmi presne tak, ako keby ste boli v kine. A je to. Aké jednoduché!

Dúfame, že sme vás týmto článkom inšpirovali, a že výberom jedného z týchto kreatívnych nápadov svoju oslavu oživíte a dodáte jej nový rozmer.

Ale POZOR!!! ešte nekončíme a máme tu pre vás jeden bonusový tip…

Tipy na oslavu: Bonusový tip - Posedenie pri vodnej fajke (chill-out zóna)

K viacerým z predošlých tipov na oslavu sa perfektne hodí posedenie pri vodnej fajke, ako doplnková aktivita, alebo ústredná atrakcia, ktorou oslavu urobíte ešte viac zaujímavou a zabezpečíte tak, že vaši hostia sa budú baviť po celý čas jej trvania.

Takže, ak vy a aj všetci ostatní, ktorí budú zúčastnení na oslave patríte medzi tých, ktorí shishou nepohrdnete, neváhajte a zaraďte ju do programu a urobte tak oslavu výnimočnou a nezabudnuteľnou.

A s tým vám samozrejme vieme pomôcť. Náš mobilný bar s vodnými fajkami a profesionálnym shisha-servisom za vami príde kamkoľvek, kde budete oslavu organizovať. Takže ak sa vám to zdá, ako dobrý nápad, kliknite a zarezervujte si váš termín ešte dnes…

Do shishovania priatelia a snáď sa stretneme a vy si vychutnáte lahodnú vodnú fajku, ktorú vám s radosťou pripravíme…

Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *