Program na firemný večierok: Sprievodca, ako zorganizovať perfektnú spoločenskú akciu

V tomto článku nájdete návod, ako zorganizovať skvelý program na firemný večierok.

Naplánovať ho, je ale veľkou výzvou… Organizovať firemný večierok môže byť naozaj ťažký oriešok…

Aby mal úspech, musí byť pre všetkých zúčastnených jedinečný a nezabudnuteľný!

A preto vám v nasledujúcich riadkoch poradíme, ako vytvoríte program, ktorý bude zaujímavý a zábavný pre všetkých jeho účastníkov…

Program na firemný večierok

1. Výber miesta a témy

Prvým krokom pri plánovaní firemného večierku, je vybrať vhodné miesto jeho konania…

Miesto, ktoré vyberiete by malo byť prístupné pre všetkých účastníkov a ponúkať dostatok priestoru pre rôzne aktivity.

Výber miesta môže prakticky ovplyvniť aj tematický koncept vášho firemného večierku. Myslite na to!

Vyberte tematický koncept večierku:

Dobrým nápadom, je vybrať si tematiku vášho večierku. Téma mu dodá špeciálnu atmosféru…

Porozmýšľajte, aká téma by sa hodila  k vašej firme alebo, aká je práve aktuálnym trendom, či táka ktorá sa vám aj vašim kolegom bude páčiť. Možností máte veľa…

Môžete zvoliť tému, ako napríklad retro párty, havajská noc, karneval, filmový večer alebo večierok v štýle hollywoodu.

Samozrejme, stále to môže byť klasické, a jednoducho len neformálne stretnutie. Tematicky koncept, ale vytvára zábavnú príležitosť pre výzdobu, outfity a aj celý ostatný program!

2. Privítanie a prelomenie ľadov

Keď budú prichádzať prví hostia je veľmi dôležité zabezpečiť privítanie hodné skvelého hostiteľa, ktoré ich uvoľní, umožní im nadviazať nové kontakty a začať sa dobre baviť.

Na tzv. prelomenie ľadov môžete zvoliť hru, kde sa zamestnanci navzájom predstavia, povedia niečo o sebe alebo si budú medzi sebou zdieľať zábavné fakty o sebe a vtipné zážitky so svojimi blízkymi kolegami.

3. Naplánujte zábavné hry a aktivity

Firemný večierok bez zábavných aktivít a hier? To nie je ono!?

Ale nech už sa rozhodnete tento krok vynechať alebo nie, cieľom týchto aktivít je, aby sa všetci cítili zapojení do diania večierku a mali príležitosť sa zabaviť.

Môžete zvoliť napríklad kvíz o firme, jej zamestnancoch a partneroch, foto-kútik s rekvizitami alebo karaoke, či tanečnú súťaž.

4. Zorganizujte priestor na tanečný parket s tanečnou hudbou

Hudba je zrejme najdôležitejšou súčasťou akéhokoľvek večierku a bez nej nie je žiadny večierok večierkom. Ale ide to aj lepšie, než len púšťať playlist z appky spotify

Ako súčasť hudobnej časti programu si môžete zavolať napríklad živú kapelu, sólo interpreta alebo DJ-a, ktorí budú hrať muziku podľa vkusu účastníkov.

Vytvorte tanečný parket a povzbuďte všetkých, aby sa pustili do tanca a zabávali sa. Tanec je skvelý spôsob, ako sa zbaviť stresu a uvoľniť sa!

6. Zabezpečte chutné jedlo a osviežujúce nápoje

Občerstvenie vo forme jedla a nápojov je takisto dôležitou súčasťou firemného večierku. Najlepšie bude, ak zabezpečíte také kulinárske možnosti, aby ste uspokojili rôzne chute všetkých zúčastnených.

Môžete zvoliť otvorené teplé a studené bufetové stoly, catering alebo aj piknik na otvorenom priestranstve. Nezabudnite zabezpečiť nealkoholické nápoje pre tých, ktorí alkohol nepijú.

6. Nezabudnite na ocenenia a poďakovania

Firemný večierok je príležitosťou aj na ocenenia a poďakovania zamestnancom, či partnerom firmy za ich tvrdú prácu a príspevok k úspechu spoločnosti.

Na firemnom večierku môžete udeľovať ocenenia za výnimočnosť, vernosť firme alebo iné významné prínosy, ktoré si zvolíte.

Takéto uznanie zamestnancov môže posilniť ich motiváciu a oddanosť voči firme… 

7. Myslite na bezpečnosť a zodpovednosť

Tento bod programu je dôležitý jednoducho preto, aby mali účastníci večierku možnosť bezpečne sa dostať po skončení akcie domov, najmä ak čistou náhodou budú konzumovať alkohol.

Pri každom jednom sa uistite, že má zabezpečenú dopravu tak, že naplánujete nejakú formu dopravy (napr. taxi) alebo zdieľanú jazdu Boltom, či Uberom, ktorá im umožní bezpečne sa dostať tam, kam po večierku potrebujú.

Tak a sme skoro na konci…

Dobre premyslený program firemného večierku môže vytvoriť zážitok pre všetkých, ktorí sa ho zúčastnia.

Pri kreovaní programu musíte mať na pamäti potreby a preferencie tých, ktorý budú na zábave prítomní a snažiť sa pre nich vytvoriť udalosť, ktorá ich poteší.

Predchádzajúce kroky boli tipy na základnú mustru programu. Samozrejme, že si do toho svojho môžete pridať vaše originálne nápady. Kreativite sa medze nekladú.

A jeden taký originálny nápad vám prinášame ako bonusový tip, aby ste váš firemný večierok urobili výnimočným a nezabudnuteľným.

Bonusový tip, ako vylepšiť firemný večierok

Na firemnom večierku sa zvykne veľa konverzovať, zabávať sa a oddychovať. A presne na toto je vhodným prostriedkom posedenie pri vodnej fajke.

Tá združuje ľudí dokopy, keď si chcú sadnúť a porozprávať sa medzi sebou. Poskytuje im uvoľnenie, relax a predovšetkým láme ľady. Skúste si predstaviť, že ju zaradíte do programu na firemný večierok…

Shisha je jednoducho vecou, ktorá by nemala chýbať na žiadnom večierku, pretože ho robí zaujímavejším a  výnimočným.

Popremýšľajte nad tým, a ak sa vám to zdá, ako dobrý nápad, kľudne dajte zahlasovať medzi účastníkmi, či by sa im takéto spestrenie programu páčilo a privítali by ho. Ak bude prevažná prieskumu odpoveď áno, choďte do toho…

A s tým vám potom radi pomôžeme zase my, aby ste s tým nemali starosti navyše. Náš mobilný shisha bar za vami príde kamkoľvek a kedykoľvek, kde sa bude váš firemný večierok konať.

Naše kapacity však majú svoje limity a termíny sa nám rýchlo míňajú. Tak, aby vám nič neušlo, kliknite nižšie a vyberte si typ shisha cateringu na mieru vášmu firemnému večierku ešte dnes!

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!
Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *