Oslava 30 narodenín: Nápady, ktoré urobia vašu udalosť nezabudnuteľnou

Oslava 30 narodenín, nápady? Je ich množstvo!

V tomto článku sme pre vás dali dokopy niekoľko kreatívnych tipov, ktoré vám pomôžu usporiadať výnimočnú oslavu tohto dôležitého jubilea.

30- te narodeniny sú jedinečný míľnikom, a špeciálnym momentom vo vašom živote, ktorý si zaslúži výnimočnú párty oslavu.

Nápady na jedinečnú oslavu 30-tych narodenín, pomocou ktorých ju urobíte nezabudnuteľnou, nájdete v nasledujúcich riadkoch…

Oslava 30 narodenín nápady

Oslava 30. narodenín: Nápady na párty s témou

Poriadne sa skúste zamyslieť. Chcete svoju oslavu organizovať v nejakej tematike? Ak áno, potom si vyberte vašu obľúbenú tému.

Môže to byť napríklad párty v retro štýle. Všetci jej účastníci sa môžu oblečením zladiť do štýlu danej dekády. Napríklad oslava v štýle 90. rokov môže byť veľkou zábavou pre vás aj vašich hostí. Vyberiete hudbu, dekorácie, pohostenie a ďalšie doplnky z tohto obdobia, a vráťte sa do čias kaziet a Discmanov.

Takú istú tematiku môžete využiť aj z čias 60-tych, 70-tych, či 80-tych rokov, alebo zorganizovať oslavu v štýle obdobia gatsby.

Tematická párty dodá vašej oslave osobitý nádych a inšpiruje hostí byť kreatívny a viac sa pri tom zabaviť. Oslava sa však môže niesť aj v duchu iných tém. Napríklad na námet obľúbeného filmu, seriálu alebo knihy.

Ak máte radi videohry, prečo nezorganizovať turnaje so starými retro hrami? Možnosti sú neobmedzené. Na výber máte v podstate nekonečne veľa tém. Len sa stačí zamyslieť a zvoliť si jednu, ktorá vám je najbližšia, a charakterizuje vás, aj váš okruh priateľov, rodiny alebo známych.

Nápad na víkendový výlet

Rozmýšľali ste niekedy o tom, že by ste svoje narodeniny oslavovali mimo domova alebo známeho prostredia? Teraz je na to tá vhodná príležitosť.

Oslavu 30-tky môžete zorganizovať presne v takomto štýle. Naplánujte si, ako program oslavy víkendový výlet so svojimi najbližšími.

Môžete si vybrať prostredie prakticky kdekoľvek. Romantická chata, či plážový rezort niekde v zahraničnej dovolenkovej destinácií alebo nejaké historické mesto, ktoré ste chceli vždy navštíviť.

Svet je veľký, a vy máte takmer nekonečno možností, kam sa na svoje narodeniny vybrať, aby boli nezabudnuteľným zážitkom. Spomienky vo vás ostanú ešte dlho potom.

Oslava 30-tky a outdoor dobrodružstvo

Ak ste dobrodružný tip, vytvorte si zoznam miest, kam by ste chceli ísť, zbaľte sa, a vydajte sa na cestu. Naplánujte si narodeninový roadtrip.

Ak ste outdoorový nadšenec, zorganizujte pre vás a vašich hostí dobrodružný víkend v horách v rámci turistiky, oddych pri jazere alebo kempovanie, či akúkoľvek inú aktivitu tomu podobnú.

 Dokonca aj vodné športy, ako napríklad rafting môžu byť súčasťou vašej oslavy. Možností je opäť mnoho!

Oslava 30 narodenín: Nápady na kreatívny workshop, kurz alebo tvorivé dielne

Oslava vašej 30-tky môže byť príležitosťou na vyjadrenie vašej tvorivosti. Pozvite priateľov a rodinu na účasť v kreatívnych dielňach alebo workshope, kde sa budete spoločne baviť, a zaoberať sa maľovaním na plátno, tvarovaniu keramiky, výrobe šperkov, modelovaniu z hliny a podobne.

Umelecké aktivity vás zabavia, potešia vašu tvorivosť, a navyše si každý môže domov odniesť nejaký ten suvenír.

Takisto, ako tvorivé dielne, môžete navštíviť aj hocijaký iný kurz, ktorý vám napadne, a v niečom sa zdokonaliť. To môže byť napríklad kulinársky kurz. Ak máte radi dobré jedlo, kurz varenia je skvelým spôsobom, ako osláviť svoje narodeniny.

Naučte sa variť nové tipy jedál a potom si ich spoločne s vašimi hosťami vychutnajte. Indická, Talianska, Japonská kuchyňa, príprava steakov, dezertov alebo omáčok…

Nápadov na absolvovanie kurzu je neúrekom!

Oslava 30-tych narodenín v štýle charitatívnej akcie

Oslovte svojich priateľov a rodinu, ktorých chcete pozvať na oslavu, aby ste spoločne urobili niečo dobré pre niekoho, kto to potrebujte.

Zúčastnite sa v rámci oslavy dobrovoľníckej aktivity alebo zbierky na charitatívny projekt. Alebo takúto aktivitu sami zorganizujte.

Podporte napríklad detský domov alebo útulky pre opustené zvieratá. Nápadov, ako pomôcť dobrej veci je neskutočne veľa, a zakomponovať takúto šľachetnú vec do programu svojej oslavy 30-tych narodenín, môže byť skvelým tipom, ako jej dať hlbší zmysel a výnimočnosť.

Osláviť krásny čas narodenín a zároveň vedieť, že konáte dobro, a užitočnú vec, je jedna z najlepších foriem zábavy.

Divadelná show, koncert alebo festival

Ak si ceníte kultúru a umenie, pozvite hostí na divadelné predstavenie, operu, činohru alebo balet vašich obľúbených umelcov alebo artistov, ktorých obdivujete.

Užite si deň plný kultúrnych zážitkov. Ako program môžete tiež zvoliť koncert vášho obľúbeného speváka alebo kapely, či vystúpenie stand-up komikov.

Alebo sa vyberte na nejaký festival (ak je práve sezóna), a o celodenný program oslavy máte tým pádom postarané.

Oslava 30. narodenín: Nápady na záhradnú párty v znamení kulinárskeho zážitku

Grilované pochúťky, obložené misy, dobré víno, pivo a drinky. Zorganizujte si piknik, grilovačku alebo párty pod holým nebom, najmä ak sa vaša oslava bude konať v teplejších mesiacoch v roku.

Ak ste milovníci gurmánskych zážitkov, oslava s pochúťkami od výmyslu sveta môže vašu oslavu urobiť naozaj výnimočnou. Môžete si všetko pripraviť vo vlastnej réžií alebo si objednať kvalitný catering.

Dokonca môžete osloviť súkromného kuchára, ísť v rámci oslavy na vínnu cestu alebo si pripraviť degustáciu remeselných vín a pív. Ak si zvolíte tematiku oslavy v štýle gurmánskeho zážitku, vyberte čo najviac pochúťok, aby mali vaši hostia pestrý výber.

Filmová noc pod holým nebom

V rámci záhradnej párty, teda ak máte k dispozícií dostatočne veľký vonkajší priestor, môžete zorganizovať aj filmovú noc. Stačí zohnať plátno a premietač, pripraviť vankúše, deky, a vybrať si niekoľko filmov alebo filmovú sériu.

Letné kino pod holým nebom si viete urobiť raz dva. Nezabudnite na občerstvenie v podobe snakov a nápojov, aby ste si to ešte viac spríjemnili!

Nápady na zábavné aktivity

Ak chcete, aby bola vaša oslava plná dobrej nálady a zábavy, zorganizujte na nej rôzne aktivity, či hry a súťaže o symbolické ceny.

Napríklad môžete usporiadať kvíz so zaujímavými otázkami, ktoré súvisia s vašim životom alebo zvoliť tematiku filmov a seriálov. Či úplne inú tému.

Ďalšou možnosťou môže byť karaoke, kde si všetci môžu zaspievať svoje obľúbené piesne. Alebo hranie spoločenských hier, či kartový turnaj.

Aktivity na štýl hier a súťaží oživí dianie na vašej oslave na sto percent. Môžete ich poňať plnohodnotne a zaradiť ich do programu na celé trvanie oslavy, hlavne, keď by ste sa ju rozhodli organizovať vonku a zvolili by ste aj športové činnosti.

Foto-kútik

Prenájom foto-kútiku s rekvizitami, ktoré súvisia s tematikou vašej oslavy je skvelý spôsob, ako sa všetci zabavíte.

Je to tiež perfektný nástroj na zachytenie momentov z vašej narodeninovej párty. Tieto snímky sa stanú spomienkou vašej 30-tky, a budete sa môcť k nej prostredníctvom nich kedykoľvek vrátiť a zaspomínať si.

Hudba a tanečný parket

Dobrá hudba je kľúčom k úspechu oslavy a dokáže zabezpečiť, aby z nej bola párty, aká má byť. Skúste porozmýšľať, či by ste si zavolali DJ-a alebo kapelu či interpreta, ktorý vytvorí neskutočný zážitok v podobe živej hudby.

Alebo si len dopredu vyberte a zostavte playlist svojich obľúbených hitov a piesní. V tom prípade, určite nechajte priestor na disco hity a klasiky, ktoré sú legendárne a má ich rád skoro každý. Potom bude tanečný plac, ktorý vytvoríte určite nonstop plný a všetci sa poriadne vybláznia.

Nezáleží na tom, aký spôsob oslavy si vyberiete, dôležité je, aby bol tento moment dňom, ktorý si budete pamätať.

Oslava 30-tky je príležitosťou na to, aby ste sa dokonale zabavili, zrelaxovali a uvoľnili sa. Ide o výnimočný okamih a vy si ho zaslúžite osláviť s láskou a radostnou náladou.

Najdôležitejší je aj tak ten spoločne strávený čas s vašimi priateľmi a rodinou. S kreatívnymi nápadmi z tohto článku sa vaša oslava 30-tych narodenín stane nezabudnuteľnou pre vás aj vašich hostí, nech si zvolíte čokoľvek vám bude najbližšie.

Preto máme pre vás ešte jeden bonusový nápad!

Oslava 30 narodenín: Nápad na vylepšenie posedením pri vodnej fajke

Nech sa rozhodnete využiť akýkoľvek z predošlých nápadov, alebo skombinujete viaceré naraz, vodná fajka je k nim perfektným doplnkom. Ak máte v obľube vodnú fajku, alebo by ste ju chceli vyskúšať, ako niečo nové, porozmýšľajte, či by ste ju na vašej oslave 30-tky chceli mať k dispozícií.

Buď v rámci chill zóny, alebo iba tak na stoly medzi hostí. Shisha vašu oslavu spraví výnimočnou a všetci hostia sa môžu baviť posedením pri nej.

Dobrá nálada, konverzácia, relax a zábava v jednom… To všetko vám zabezpečí vodná fajka. Potešenie z jej omamnej vône a lahodnej chuti, zaujme každého.

Takže, ak sa vám to zdá ako dobrý nápad, objednajte si shisha catering na vašu jubilejnú oslavu a spravte ju jedinečnou.

My vám zábavu v rámci nášho mobilného shisha baru zabezpečíme tak, ako by ste boli priamo v podniku. Neváhajte a rezervujte si svoj termín tým, že kliknite sem a využite aj zľavu 10% na vašu prvú objednávku.

Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *