Nápady na párty: 14+1 tipov pre skvelú zábavu

Ak hľadáte nápady na párty, aby ste si svoju zábavu vedeli urobiť skvelou, tak ste na správnom mieste!

V nasledujúcich riadkoch nájdete rôzne párty témy so stručnými popismi, ako na to…

Tak hurá do toho…

Nápady na párty

1.Alica v krajine zázrakov

Pre organizáciu si vyberte miesto, najlepšie záhradu alebo park, kde môžete vytvoriť fantastický zázračný svet…

Pozvite hostí a požiadajte ich, aby sa obliekli do postáv z filmu Alica v krajine zázrakov.

Pokúste sa vytvoriť dekorácie na stoly, ako napríklad klobúky čarodejníkov.

Ako sprievodný program môžete usporiadať aktivity alebo súťaž inšpirované príbehom Alice.

Pripravte si tematické jedlá a nápoje s ozdobami a skúste sa čo najviac priblížiť k tejto téme.

2.Gatsby párty

Éra veľkého Gasbyho…

Nájdite si nejaký priestor, ktorý môže pripomínať túto dekádu. To môže byť nejaký historický priestor alebo elegantne ladený interiér.

Alebo si taký vytvorte u seba doma, či na nejakom vonkajšom priestranstve, napríklad na záhrade.

Nastavte dresscode na 20. roky 20. storočia a požiadajte hostí, aby sa obliekli do flitrových šiat a elegantných oblekov z tejto doby.

Na vytvorenie atmosféry vašej Gasby párty použite dekoračné prvky v štýle art deco, vrátane perlových závesov alebo zrkadiel.

Zabezpečte si, najlepšie živú hudbu prostredníctvom jazzovej kapely, alebo iba jednoducho vytvorte play-list skladieb tohto typu, ako príjemný hudobný podmaz vašej párty.

Podávajte klasické kokteily, ako je napríklad Martini, či šampanské a pripravte bohatý bufet s jedlami z tejto výnimočnej doby.

3. James Bond párty

Vyberte si ľubovoľný, ale hlavne elegantný podnik, či luxusný priestor, ktorý bude pripomínať štýl, a prostredie, ako z Bondoviek.

Povedzte účastníkom vašej párty, aby sa obliekli do elegantných oblekov a šiat, podobným ktorejkoľvek postave z filmov o Jamesovi Bondovi.

Ako doplnok môžete vytvoriť improvizované kasíno s pokrom alebo ruletou a poskytnúť hosťom falošné žetóny, ako peniaze za stávky.

Prichystajte nápojový bar s drinkami, ktoré sú pre štýl Jamesa Bonda charakteristické, ako je ikonické Martini „pretrepané ale nemiešané“ 😀

4.Kostýmová párty (karneval)

Najprv si vyberte tematickú povahu vašej kostýmovej párty. Môžete zvoliť napríklad sci-fi tematiku, historické postavy, superhrdinovia atď… Možností máte mnoho!

Potom požiadajte hostí, aby na párty prišli oblečený do kostýmov, ktoré súvisia z vybranou témou.

S tým môžete spojiť aj súťaž o najlepší kostým a odmeniť víťazov symbolickými cenami.

Pripravte dekorácie a ozdoby, ktoré doplnia vybranú tému, a skúste vymyslieť a zabezpečiť tematické jedlá a nápoje.

Ako doplnok ku programu môžete zorganizovať foto-shot kútik s kostýmovými rekvizitami, aby si hostia mohli zachytiť spomienky na vašu kostýmovú párty…

5. Cesta okolo sveta

Vytvorte si atmosféru priestoru vašej párty s dekoráciami, ktoré predstavujú rôzne krajiny.

Vyberte si ich pár…

Každý hosť by mal prísť oblečený do charakteristického oblečenia predstavujúcu jednu vybranú krajinu alebo doniesť dekorácie, či ozdoby, ktoré túto krajinu reprezentujú.

Ako občerstvenie k tejto párty pripravte jedlá a nápoje z rôznych kuchýň z celého sveta alebo požiadajte hostí, aby každý doniesol nejaký pokrm, či nápad na drink z jednej vybranej krajiny.

Do programu potom zahrňte hudbu charakteristickú pre rôzne kultúry, a z chuti si zatancujte na rytmy každej z nich.

Na ozvláštnenie zábavy si môžete spolu zorganizovať kvíz, ktorý by preveril geografické a kultúrne znalosti každého z vás.

6. Rainbow párty

Na vyladenie priestoru vašej párty použite farebné balóny, obrusy, kvety a ďalšie dekorácie, aby ste vytvorili veselú atmosféru plnú zábavy…

Pripravte tiež jedlá a nápoje v rôznych farbách a tiež farebne ladené dezerty. Požiadajte pozvaných, aby prišli s outfitoch skladajúcich sa z rôznych kontrastných farieb.

Ak chcete, pridajte do programu aktivity ale súťaže, ktoré posilnia zábavu na párty. To môže byť napríklad aj nejaký zábavný kvíz, či dokonca karaoke…

Nezabudnite na hudbu a do play-listu zvoľte ľubovoľné skladby z rôznych žánrov, alebo povoľte vašim hosťom púšťať si piesne na želanie.

7. Karaoke párty

Zožeňte si karaoke príslušenstvo a mikrofóny, a párty sa môže začať…

Prichystajte priestor pre hostí, ktorí budú spievať a tiež pre tých, ktorí sa budú zabávať aj tancom.

Vytvorte si zoznam piesní rôznych hudobných žánrov, ktoré si môžu pozvaní vybrať a zorganizujte aj súťaž o najlepšie tanečné vystúpenie a speváka, ktoré oceníte nejakými symbolickými výhrami.

Samozrejme nezabudnite na jedlo a nápoje, ktoré hostia budú môcť konzumovať medzi svojimi vystúpeniami.

Do priestoru párty tiež pridajte zábavné dekorácie a osvetlenie, aby ste vytvorili atmosféru hudobného baru.

8. Záhradná párty

Párty téma vhodná najmä na teplejšie letné mesiace…

Zorganizujte si párty v záhrade s piknikovými stolmi, grilovaním a osviežujúcimi nápojmi.

Keďže budete mať k dispozícií otvorené priestranstvo, porozmýšľajte, či ako súčasť programu vašej Garden párty zorganizujete športové súťaže ako napríklad frizbee, či pentanque alebo iné…

Na vašu záhradnú párty si môžete zavolať napríklad aj DJ alebo si len púšťať skladby z play-listu do reproduktorov. Zvážte, ktorá možnosť by bola pre vás lepšia!

Hlavne sa uistite, že máte náhradné plány, v prípade, že vás prekvapí nepriaznivé počasie, napríklad stany alebo altánky, kde by ste sa mohli prípadne na chvíľu skryť.

Najlepšie však je naplánovať si vašu párty na obdobie, kedy sa predpokladá, že bude pekné a teplé počasie.

9. Game night

Párty nemusí byť vždy len divoká zábava…

Pripravte stolové hry, karty alebo spoločenské hry, či také, pri ktorých sa trebárs vyžaduje zvýšená fyzické aktivita….

Vytvorte kútik alebo pohodlné sedenie so stolmi, stoličkami, taburetkami, či vankúšovým sedením. Ak máte k dispozícii aj Tuli vaky, o to lepšie…

Zorganizujete turnaj v hrách a aktivitách, ktoré si vyberiete, a víťazov potom nezabudnite odmeniť.

Nenechajte vašich hostí hladných a nezabudnite pripraviť jednoduché občerstvenie. Prichystajte tiež výber ľubovoľných nápojov, ktoré môžu účastníci konzumovať počas hrania hier. Alebo požiadajte nech nápoje na oplátku zabezpečia vaši hostia.

Môžete pripraviť aj hudbu ako podmaz do skvelej nálady a pridať do priestoru dekorácie a ozdoby, ktoré vám pomôžu vytvoriť zábavnú atmosféru vašej párty.

10. Potluck párty

Pozvite hostí na párty a požiadajte ich, aby prispeli svojimi vlastnými výmyslami na párty jedlá a nápoje…

Podmienkou by malo byť, aby každý jeden účastník priniesol svoj výtvor z oboch kategórií! Ako inšpiráciu si môže každý zvoliť nejaký typ tradičnej kuchyne alebo kultúry z rôznych kútov sveta.

Tak budú mať všetci možnosť navzájom ochutnať delikatesy toho druhého a vy budete mať občerstvenie bez problémov zabezpečené. 😀

Nezabudnite, ale prichystať dostatok priestoru, stolovanie a príslušenstvo, ako sú taniere, príbory a poháre na podávanie jedál a nápojov v závislosti od toho koľko ľudí sa párty zúčastní…

Zorganizujte tiež súťaž o najlepšie jedlo a nápoj, kde budú môcť všetci zahlasovať za výtvor a kulinárske umenie toho druhého. Najlepších kuchárov odmeňte nejakou symbolickou cenou!

11. Párty pri bazéne

Párty aktivita vhodná najmä na leto…

Ak máte k dispozícií prístup k bazénu, kúpalisku alebo jazeru zorganizujete si párty pri vode s lehátkami a opaľovacími kreslami.

Povedzte pozvaním nech dôjdu v plážovom oblečení, či plavkách a vy pripravte osušky, uteráky, opaľovacie krémy, keby nejaký z účastníkov na niečo z toho zabudol…

Taktiež pripravte občerstvenie, ktoré sa dá pri bazéne ľahko konzumovať, ako sú napríklad sendviče, ovocie, pizza, toasty, burgre a samozrejme osviežujúce nápoje.

Hudba je tiež dôležitou súčasťou pool párty, takže pripravte play-list s letnými hitmi, aby sa každý poriadne zabavil!

No nezabudnite pri tom všetkom myslieť na bezpečnosť a opatrenia pre plávanie a pohodovú zábavu pri bazéne.

12. Filmový maratón

Párty môže mať aj pokojnejší charakter…

Nastavte obrazovku alebo plátno na premietanie a dobrý zvukový systém.

Po dohode s vašimi hosťami vyberte filmy z určitého žánru, od konkrétneho režiséra alebo z filmovej série.

Pripravte pohodlné sedadlá, deky a vankúše pre všetkých hostí, aby si v pokoji a pohodlí mohli filmový maratón užiť… Samozrejme nezabudnite na občerstvenie v podobe snacku a nápojov počas celého trvania vašej filmovej párty!

13. Vnútorný piknik

Urobte si piknik vnútri a nemusíte nikam ísť…

Táto párty téma je vhodná najmä na chladnejšie obdobia, kedy nie je možné ísť kedykoľvek von do prírody, parku, či záhrady.

Takže si vnútorný priestor musíte prispôsobiť podľa seba. Použite deky a vankúše a rozložte ich všade po priestore vašej párty pre autentický piknikový pocit.

Pripravte piknikové jedlá, ako sú toasty, sendviče, ovocie, rôzne druhy snacku a nezabudnite ani na nápoje.

Zahrňte do programu stolovanie na zemi, kde sa budú hostia cítiť pohodlne.

Hrajte rôzne spoločenské hry, sledujte filmy alebo len tak oddychujte a konverzujte medzi sebou. Myslite aj na hudobný sprievod vašej párty a zvoľte play-list skladieb, ktorý bude vyhovovať všetkým zúčastneným.

14. Zmrzlinová párty

Urobte si z vašej párty sladké potešenie…

Ako prvé musíte zabezpečiť rôzne druhy zmrzlín, zmrzlinové poháre a ostatné príslušenstvo na servírovanie tejto sladkej maškrty.

Povedzte hosťom, aby prispeli a doniesli rôzne druhy ovocia, posýpok alebo dekorácií na zmrzlinové poháre!

Potom ich na párty nechajte vytvoriť si vlastné zmrzlinové recepty s prísadami a posýpkami, ktoré zabezpečia.  

Zorganizujte tiež súťaž o najkreatívnejší a najchutnejší zmrzlinový pohár a víťazov náležite oceňte!

Myslite aj na tých hostí, ktorý majú stravovacie obmedzenia lebo alergie… Napríklad pre alergikov na mlieko, skúste zohnať ovocné sorbety alebo drene.

Ako sprievodný program zabezpečte zábavu vo forme hudby, hier a aktivít, aby bola vaša ice-cream párty ešte zábavnejšou!

Tak a to je skoro všetko…

Tieto nápady na párty vám urobia párty zábavnou a skvelú atmosféru budete mať zaručenú. Určite si vytvoríte nezabudnuteľné spomienky nech už si vyberiete akýkoľvek druh párty.

Nezabudnite teda všetko dôkladne naplánovať a pripraviť všetko tak, aby bola jedinečnou. Pokúste sa svoju párty urobiť čo najviac špeciálnou a úspech máte zaručený… Dúfame, že sme vás dostatočne inšpirovali a niečo z našich nápadov si vyberiete.

Ale možno, že by ste chceli svoju párty ešte vylepšiť… Preto pre vás máme jeden tip navyše, ktorý, ak oceníte, môže vašu oslavu spraviť ešte výnimočnejšou, a najmä jedinečnou a rozhodne nezabudnuteľnou.

Hovoríme o doplnku alebo, ak by ste chceli, atrakcii, ktorá dokáže poskytnúť všetko v jednom…

Vytvorte si chill out párty zónu s posedením pri vodnej fajke

Zážitok z konzumácie vodnej fajky vôbec nezahŕňa len prijímanie nikotínu, ale najmä predstavuje aktivitu, ktorá spája ľudí v jedinečnej spoločnosti a umožňuje vám zažiť okamihy plné radosti, zábavy a relaxu – a to všetko v jednom.

Okrem toho vyniká v lámaní ľadov a podnecovaní konverzácie medzi rôznymi typmi ľudí. Relaxácia pri vodnej fajke je ideálnym prostriedkom na odstránenie napätia a vytvorenie uvoľnenej atmosféry. Budete sa cítiť výnimočne!

V súčasnosti predstavuje moderný spôsob zábavy a prináša neopakovateľný šarm a pohodu do každej párty. Shishu môžete konzumovať vonku aj vnútri, a vďaka širokej škále príchutí a exkluzívnych zmesí máte nekonečné možnosti na vytvorenie správnej nálady pre vašu párty. Jej aróma a chuť poteší všetky zmysly, a keď sa navyše spojí s upokojujúcim bublaním vody, dodáva každej párty špeciálny šmrnc.

Prineste do svojej párty niečo viac než len bežnú zábavu, a urobíte svoju zábavu jedinečnou a nezabudnuteľnou.

Zvážte túto možnosť a opýtajte sa vašich hostí, či by mali záujem o takýto spôsob zábavy. V prípade, že sa rozhodnete pre túto možnosť, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie a rezervovať si termín.

Týmto spôsobom vám môžeme zabezpečiť posedenie pri vodnej fajke prostredníctvom nášho shisha cateringu kdekoľvek a kedykoľvek, keď budete chcieť usporiadať vašu párty.

No naše kapacity sú obmedzené, takže by bolo vhodné, aby ste sa rýchlo rozhodli! 😀

Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *