Čo robiť na párty? Nápady a tipy ako si užiť skvelú zábavu

Hľadáte odpoveď na otázku: „Čo robiť na párty, aby ste sa skvelo zabavili?

V tom prípade ste tu správne!

Dali sme pre vás dokopy zoznam 15-tich zábavných aktivít, ktoré môžete robiť na párty, aby ste podnietili jej dej a náladu k lepšiemu…

čo robiť na párty

1. Usporiadajte si tematickú diskotéku

Vyberte si jednu konkrétnu dekádu rokov minulých…

Či už pôjde o 60. roky alebo 90. roky, alebo niečo medzi tým vytvorte si zoznam hitov z tejto éry!

Povedzte svojim priateľom, aby sa ukázali oblečení v outfitoch z tohto obdobia. Výzdobu vrátane dekorácií a doplnkov z tejto éry zvoľte podľa potreby, to je na vás…

Dôležité je, aby ste si usporiadali tanečnú párty s použitím historicky presných pohybov. Napríklad pri výbere 60. rokov sa uistite, že každý musí ovládať „THE TWIST“!

Aby boli účastníci vašej párty viac motivovaní naučiť sa tieto pohyby, vyhláste súťaž o najlepšieho tanečníka so symbolickými cenami, a skvelo sa zabavte…

2. Zorganizujte vedomostnú súťaž

Pozvite dostatočný počet ľudí, aby ste ich mohli usporiadať do 3 až 4-členných tímov…

Zvoľte si ľubovoľnú tému kvízu a potom požiadajte niekoho, aby sa tieto otázky naučil a bol moderátorom. Ním môžete samozrejme aj vy!

Téma kvízu môže byť napríklad o zaujímavostiach z nejakého filmu, knihy, krajiny, či histórie. Alebo z akejkoľvek inej témy. Tých možností, čo zvoliť máte nespočetné množstvo!

Ak ste však úzka skupina priateľom, tento vedomostný kvíz môže byť aj o vás… s otázkami napríklad: „Čoho sa Janka najviac bojí“ a podobne.

3. Čo takto stolové hry?

Ak je to už nejaký čas, čo ste hrali klasiku ako človeče nehneval sa, monopoly alebo iné skvelé spoločenské hry, pozvite menšiu skupinku priateľov, aby ste si užili trochu nevinnej zábavy.

Ak jednu hru dokončíte, začnite hrať druhú pokiaľ vás to bude baviť!

K tomu si nezabudnite pripraviť nejaké skvelé pochutiny a občerstvenie a zábava sa môže začať…

4. Premeňte miesto párty na Kasíno

Preneste zábavu z blackjacku, pokeru alebo rulety do svojej obývačky tým, že si prenajmete alebo zoženiete Kasínové hry…

Bude tiež určite zábavné požiadať hostí, aby prišli v typickom kasínovom oblečení, a potom pozorovať v čom naozaj prídu 😀

5. Usporiadajte súťaž v príprave pizze

Kúpte veľa hotového cesta na pizzu pre každého hosťa a pripravte tiež dostatok rôznych surovín, aké sa na pizzu väčšinou dávajú, a ktoré vás napadnú zabezpečiť!

Alebo požiadajte každého hosťa predom, aby si premyslel vlastný recept na naozaj netradičnú pizzu, doniesol si vlastné suroviny, a na párty jeden pred druhým súťažili a vysvetľovali, ako svoju netradičnú formu pizze budú pripravovať.

Taký istý formát môžete využiť aj v súťaží v pripravovaní syrových a šunkových mís, burgrov a podobných špecialít…

Osoba, ktorá vytvorí najchutnejšiu pizzu, burger alebo misu, výhra právo na vychvaľovanie sa a nejakú tú symbolickú cenu 😀

Trochu crazy? A prečo nie?

Tak do toho…

6. Zhromaždite sa okolo ohňa

Ak budete mať k dispozícií vonkajší priestor, pripravte oheň – táborák, aby ste si mohli posedieť počas pokojnej a útulnej atmosféry párty.

Pripravte chutné jedlo, lahodné nápoje a možno aj niečo na to grilovanie a párty sa môže začať!

7. Naplánujte si piknik

Aktivita vhodná skôr na teplejšie dni v roku, ale o to vzácnejšia…

Naplánujte si túto párty, najlepšie, na víkendové popoludnie a požiadajte priateľov, aby priniesli sortiment brunchových dobrôt.

Čerstvý vzduch, príroda, dobré jedlo a pitie, no jednoducho skvelá párty zábava!

Len nezabudnite na opaľovací krém a prikrývku hlavy 😀

8. Založte si svoj vlastný bar

Namiesto toho, aby ste sa museli stresovať prípravou koktailov pre všetkých hostí, alebo ísť niekde do hlučného baru, zariaďte si improvizovaný bar u vás v súkromí, ktorý vám a vašim hosťom umožní namiešať si vlastné nápoje.

Uistite sa, že vybavenie baru bude mať všetko, čo by pravý barman potreboval. To jest hlavne Kokteilový šejker, čerstvé ovocie, sklenené nápojové poháre a veľa, veľa… alko aj nealko nápojov 😀

9. Nealkoholická párty

Ak by ste si radšej pre zmenu usporiadali párty „bez chľastu“ :D, zvoľte namiesto toho klasickú zmrzlinu…

Požiadajte každého hosťa, aby priniesol pol kila zmrzliny a vy zas pripravte stôl s rôznymi polevami, ovocím a doplnkami na zmrzlinové poháre.

Zorganizujte si súťaž v príprave zmrzlinových pohárov a dobre sa zabavte!

10. Vytvorte si vonkajšie kino

Ak sa bude vaša párty konať na dvore rodinného domu alebo chalupe so záhradou, postavte si vonku premietacie plátno. To môže byť nahradené aj bočnou stenou domu, alebo chalupy.

Dohodnite sa na obľúbenom filme alebo filmovej sérii a pohodlne sa usaďte. Nezabudnite pred tým ešte nachystať chutné občerstvenie…

Toasty, snack a osviežujúce nápoje budú skvelou a jednoduchou voľbou!

11. Večer s ochutnávkou vína

Urobte si malý prieskum vín, ktoré by ste mohli vyskúšať a potom požiadajte svojich priateľov, aby také zohnali…

Vy sa postarajte o všetko ostatné… Občerstvenie, hudba a výzdoba!

Kto hovorí, že musíte ísť do vinárstva alebo na vínnu cestu? Takýto program si viete zariadiť aj svojpomocne v rámci vašej párty.

12. Dajte si Karaoke

Namiesto toho, aby ste museli zamieriť do nejakého karaoke baru, usporiadajte si Karaoke v pohodlí domácej párty.

Pripravte si dostatok miesta na spevácke a tanečné výkony. A samozrejme dobré jedlo a pitie, keby niekomu náhodou po týchto výkonoch vyhladlo a vysmädlo!

Ak sa cítite ambiciózne, udeľte na konci párty „ceny Grammy“ za najlepšie popové alebo duetové sólo.

13. Zorganizujte umelecký worshop

Pripravte malé plátna alebo veľké výkresy, samozrejme farby a ostatné ľubovoľné predmety na maľovanie obrazov, a pozvite priateľov nech ilustrujú, čokoľvek im príde na um.

Popri tom sa samozrejme môžete zabávať, hýbať sa do rytmov hudby v pozadí, konzumovať občerstvenie a miešané nápoje!

Spojte príjemné s ešte príjemnejším 😀

14. Usporiadajte domáci Karneval

Nahoďte masky kostýmy, škrabošky, pomaľujte si tváre a hor sa na párty…

Premeňte svoju párty na niečo špeciálne. Bavte sa, spievajte, tancujte a hýbte sa do rytmov Brazílskej Samby.

Pri outfite sa vy aj vaši všetci pozvaní inšpirujte filmovými postavami, obľúbenými celebritami alebo obdobím rokov minulých, či čokoľvek iným, čo vám napadne.

Nezabudnite odmeniť tých najlepšie ustrojených a najlepšie tancujúcich. Ako symbolickú cenu im darujte odmenu v podobe vreca plného zemiakov (Chipsy) 😀

Tak a sme skoro na konci…

Dúfame, že sme vás tipmi čo robiť na párty dostatočne inšpirovali a už nebudete musieť rozmýšľať, ako sa skvelo zabaviť.

Ale možno, že by ste si vašu párty vedeli urobiť ešte lepšou… Preto máme pre vás navyše jeden tip, ktorý ak oceníte, môže vašu párty urobiť ešte viac špeciálnou, a hlavne jedinečnou a určite nezabudnuteľnou.

Reč je o doplnku alebo, ak chcete atrakcii, ktorá vám to môže všetko v jednom zabezpečiť…

Zvoľte posedenie pri vodnej fajke a usporiadajte si párty shisha chill-out zónu

Prečo si vybrať vodnú fajku?

Dôvod možno poznáte…

Konzumácia vodnej fajky nie je len o prijímaní nikotínu, ale predstavuje aktivitu, ktorá spojí ľudí v jedinečnej spoločnosti, a vám umožní zažiť okamihy plné radosti, zábavy a relaxu – všetko v jednom. Okrem toho skvelé účinkuje v lámaní ľadov a podnecovaní konverzácie medzi rôznymi tipmi ľudí.  

Relaxácia pri vodnej fajke je ideálnym prostriedkom na rozptýlenie napätia a vytvorenie uvoľnenej atmosféry. Budete sa cítiť výnimočne! V súčasnej dobe predstavuje moderný spôsob zábavy a prináša neopakovateľný šarm a pohodu do každej párty.

Shishu môžete konzumovať vonku alebo vnútri, pričom široká škála príchutí a exkluzívnych zmesí ponúka nekonečné možnosti na vytvorenie správnej nálady pre vašu párty. Jej aróma a chuť poteší všetky zmysly, a keď sa navyše spojí s upokojujúcim bublaním vody, dodáva každej párty špeciálny šmrnc.

Vneste do svojej párty niečo viac než len bežnú zábavu, a urobíte svoju zábavu jedinečnou a nezabudnuteľnou.

 

Premýšľajte o tom a opýtajte sa svojich hostí, či by mali záujem o takýto spôsob zábavy. Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie a rezervovať si termín.

Týmto spôsobom vám môžeme zabezpečiť posedenie pri vodnej fajke prostredníctvom nášho shisha cateringu kdekoľvek a kedykoľvek budete vašu párty organizovať.

No naše kapacity sú obmedzené, takže by bolo vhodné aby ste si švihli! 😀

Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *