Témy na párty: 11+1 inšpirácií, ako si zorganizovať skvelú zábavu

Témy na párty – je ich množstvo a každá môže byť jedinečná…

Hľadáte inšpiráciu na zorganizovanie skvelej zábavy?

V tom prípade ste tu správne!

V tomto článku nájdete niekoľko najlepších nápadov z výberu tém na párty…

témy na párty

Retro parties:

1.80. roky 20. storočia

Zorganizujte si párty v štýle 80. rokov s farebnými flitrovými závesmi a dekoráciami v neónových farbách. Hostia môžu prísť v retro módnom oblečení z tohto obdobia.

Pripravte si hudobný playlist s hitmi rokov osemdesiatych od interpretov, ako napríklad Michael Jackson, Madonna, Prince a ďalší.

Ako občerstvenie zvoľte ikonické jedlá z tohto obdobia, napríklad sladkosti a kokteily –Sex on the beach a jemu podobné…

TIP: Vytvorte si niekde v priestore párty foto-kútik s rekvizitami z doby 80-tky tak, aby ste si vy aj vaši hostia mohli robiť zábavné fotky.

2. 70. roky 20.storočia

Štýl a móda rokov sedemdesiatych…

Zorganizujte párty, kde si všetci hostia oblečú outfity v štýle 70. rokov s vysokými platformami, flitrami a farebnými vzormi.Pripravte si v priestore párty tanečný parket a zožeňte disco-gulu.

Playlist vyskladajte zo skladieb napríklad od Bee Gees, Donna Summer, či iných. Vyberte si svojich obľúbených interpretov z tejto doby.

Umožnite tiež hosťom zapojiť sa do zábavy tým, že im dáte možnosť predviesť svoj talent a vybrať si svoje obľúbené piesne.

Na vytvorenie atmosféry párty 70 – tých rokov použite psychadelické vzory a farebné osvetlenie a ako občerstvenie podávajte retro pokrmy a nápoje, ktoré boli v tejto dekáde obľúbené.

3. 90. roky 20. storočia

Tanečná zábava rokov 90 – tých…

Ozdobte priestor svojej párty retro predmetmi, ako sú napríklad vývesky s logami populárnych značiek z tohto obdobia a výstrižky z časopisov– ak zoženiete.

Ako hudobný sprievod zvoľte vaše najobľúbenejšie skladby z dekády 90. rokov. Je to Britney Spears, Backstreet Boys alebo Spice Girls?

Servírujte jedlá a nápoje, a ak sa vám navyše podarí zohnať video retro hry spolu s hernými konzolami, ako Super Nintendo alebo Sega Genesis, bude to ešte lepšie!

Ako doplnok do programu môžete pridať aj karaoke, aby si hostia mohli sami zaspievať hitovky tejto skvelej hudobnej a tanečnej éry.

4. 60 roky 20. storočia

Hippie párty na štýl 60-tych rokov…

Vytvorte si atmosféru s kvetinovými vencami, farebnými kombináciami outfitov a ostatnými  dekoráciami z tej doby.

Hudobný playlist poskladajte zo skladieb od najznámejších a najobľúbenejších. The Beatles, The Rolling Stones, Jimi Hendryx a ďalší vás prenesú to tejto úžasnej párty doby.

Ako dekorácie priestoru vašej párty použite psychadelické vzory obrusov, závesov a ostatných párty doplnkov.

Servírujte jedlá, ktoré boli populárne v tejto dekáde. Nájdite si nejaké recepty a šup do toho… Hamburgery, milkshaky budú ideálnou voľbou na občerstvenie vašej párty.

5. Diskotéka

Zožeňte discolampy, zrkadlové disco-gule a pripravte dostatok priestoru na tanečný parket.

Hudobný playlist môžete poskladať z ľubovoľných hitov skladieb rokov 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych až po súčasnosť.

Vyzvite hostí, aby sa obliekli do retro diskotékových outfitov tak, aby si naplno užili tanec a tematickú zábavu.

Pripravte občerstvenie, ktoré bolo, a ešte stále aj je populárne na diskotékach, ako sú syrové misy, kokteily, rôzne párty drinky ako napríklad Tequila Sunrise.

6. Vesmírna párty

Vytvorte náladu vesmírneho priestoru s dekoráciami hviezd, planét, ktoré symbolizujú vesmír.

Hudobný podmaz by mal obsahovať hudbu, ktorá evokuje atmosféru éteru od umelcov, ako napríklad David Bowie alebo ambientná hudba s hlbokými tónmi.

Vašim hosťom povedzte, aby došli v kostýmoch astronautov, mimozemšťanov alebo iných vesmírnych postáv z filmov, ktorá je v takejto tematike.

Ako občerstvenie naservírujte jedlá, ktoré pripomínajú vesmírne potraviny, ako sú nápoje s bublinkami a jedlo (polotovary) v obaloch.

Ak bude na to dobré počasie, usporiadajte pozorovanie hviezd alebo nejaký kreatívny workshop, kde si hostia môžu urobiť vlastné vesmírne umelecké dielo.

7.Barbie párty

Ozdobe si priestor rozkošnými ružovými a pastelovými dekoráciami, farebnými kvetmi a obrázkami Barbie a párty sa môže začať.

Zahrňte do playlistu populárne pesničky, ktoré Barbie miluje, napríklad „Barbie girl“ od Aqua.

Povedzte hosťom, aby boli kreatívny a prišli v outfitoch, ako Barbie alebo Ken, či iné postavy z Barbie sveta.

Objednajte si tortu v štýle Barbie a pripravte ďalšie farebné sladkosti, snacky a kokteily.

Ako časť programu zorganizujte módnu prehliadku… Hostia si môžu zahrať rolu módnych modelov a cítiť sa tak, ako naozaj vo svete Barbie.

8.Maškaráda a Maškarný ples

Vytvorte si z vašej párty tajomnú atmosféru s maskami a záhadnými outfitmi…

Zahrňte do playlistu zábavné a rytmické skladby, ktoré náladu maškarády rozpumpujú!

Určte prísny dresscode a vyzvite hostí, aby prišli v maskách a extravagantných kostýmoch. Potom môžete usporiadať aj súťaž o najkrajší kostým, ako súčasť programu.

Ponúknite hosťom možnosť zdobiť alebo si maľovať tvár maskami, či najmite umelca, ktorý sa zaoberá body paintingom.

Ako zábavu, teda okrem muziky a tanca, môžete zvoliť rôzne hry a kvízy s tematikou tajomstva, ktoré pridajú dávku extra zábavy do vašej parádnej akcie.

9. Vnútorné kempovanie

Vytvorte si dokonalú atmosféru zábavy so, stanmi, dekami, lampášmi a falošným ohňom…

V tejto tematike podávajte jedlá a nápoje, ktoré by ste mohli mať na skutočnom stanovaní, ako sú grilované jedlá, hot dogy, sendviče, čaj s rumom a tak ďalej. 😀

Do playlistu zaraďte skladby a piesne, ktoré evokujú táborenie, čiže napríklad pesničky o prírode, coutry štýl a podobne.

Požiadajte niekoho z vašich hostí, ktorý vie hrať na gitaru, nech ju prinesie a zahrá vám na nej. Ostatní sa môžu pridať a spievať.

Počas párty večera môžete namiesto hudby premietať aj filmy a poskytnúť tak hosťom zážitok z nočného sledovania filmov.

10. Čajový večierok

Ozdobte priestor farebnými čajovými hrnčekmi a tanierikmi, kvetinami a šálkami s pod tanierikmi.

Pripravte kombinácie čaju tak, aby ste spojili viaceré druhy dokopy, vrátane čiernych, zelených ale aj bylinkových a ovocných typov.

K čajom podávajte ľahké občerstvenie, ktoré k nim perfektne zapasuje, ako ovocie, sendviče alebo mini dezerty, koláčiky a sušienky.

Pripravte do play-listu decentný štýl hudby a zvoľte klavírne skladby alebo klasickejší jazzový štýl, ktorý vám vytvorí relaxačnú atmosféru vašej čajovej párty…

Skúste si pre vašich hostí pripraviť nejaký zaujímavý kvíz o čajoch, tradíciách, či histórií spojenej s týmto obľúbeným nápojom a jeho pitím, aby mohli účastníci prejaviť svoje vedomosti a zábava bola lepšia.

11. Superhrdinovia

Ozdobte priestor farebnými čajovými hrnčekmi a tanierikmi, kvetinami a šálkami s pod tanierikmi.

Pripravte kombinácie čaju tak, aby ste spojili viaceré druhy dokopy, vrátane čiernych, zelených ale aj bylinkových a ovocných typov.

K čajom podávajte ľahké občerstvenie, ktoré k nim perfektne zapasuje, ako ovocie, sendviče alebo mini dezerty, koláčiky a sušienky.

Pripravte do play-listu decentný štýl hudby a zvoľte klavírne skladby alebo klasickejší jazzový štýl, ktorý vám vytvorí relaxačnú atmosféru vašej čajovej párty…

Skúste si pre vašich hostí pripraviť nejaký zaujímavý kvíz o čajoch, tradíciách, či histórií spojenej s týmto obľúbeným nápojom a jeho pitím, aby mohli účastníci prejaviť svoje vedomosti a zábava bola lepšia.

Tak a sme skoro na konci…

S týmito nápadmi by ste mali byť pripravený na úspešnú párty plnú zábavy. Nech už zvolíte akúkoľvek z týchto tém, buďte kreatívny a pridajte si do nej aj niečo vlastné, ale hlavne sa uistite, že sa bude každý dobre baviť!

My tu máme pre vás ešte jeden menší tip, ktorý sa podľa nás hodí ako doplnok do každej párty témy a vie ju urobiť ešte originálnejšou a nezabudnuteľnou.

Vytvorte si skvelú chill out zónu s posedením pri vodnej fajke

Fajčenie vodnej fajky nezahŕňa len prijímanie nikotínu, ale ide o spoločenskú aktivitu, ktorá spojuje ľudí do jedinečného spoločenstva a ponúka príležitosť zažiť okamihy plné radosti, zábavy a relaxácie – a to všetko na jednom mieste.

Navyše má pozitívny vplyv na lámanie ľadov a podnecovanie konverzácie medzi rôznymi typmi ľudí. Relaxácia pri vodnej fajke je ideálnym spôsobom, ako zmierniť napätie a vytvoriť uvoľnenú atmosféru. Budete sa cítiť výnimočne!

V súčasnej dobe vodná fajka predstavuje, a je symbolom, moderného spôsobu zábavy. Prináša neopakovateľný šarm a pohodu na každú párty. Konzumácia shishe môže prebiehať vonku aj vnútri, pričom pestrosť príchutí a exkluzívnych zmesí poskytuje nekonečné možnosti na vytvorenie správnej atmosféry pre vašu párty.

Jej vôňa a chuť potešia všetky zmysly a v spojení s upokojujúcim bublaním vody dodá každej párty špeciálny šmrnc. Oživte preto aj svoju párty niečím viac, než len bežnou zábavou a urobte ju jedinečnou a nezabudnuteľnou.

Zvážte túto formu zábavy a opýtajte sa hostí, či by mali záujem. Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie a rezervovať si termín!

Takto vám môžeme zabezpečiť posedenie pri vodnej fajke prostredníctvom nášho shisha cateringu kdekoľvek a kedykoľvek budete organizovať vašu párty.

Avšak, naše kapacity sú obmedzené, takže neváhajte a buďte rýchli! 😀

Voľné termíny na tento mesiac:
Kapacita takmer plná!
Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *