Silvestrovská zábava: Návod ako si zorganizovať perfektnú oslavu nového roka

Ak sa chcete inšpirovať, ako by mohla vyzerať vaša Silvestrovská zábava, tu ste správne!

Zorganizovanie takéhoto podujatia môže byť dosť náročné, preto vám prinášame niekoľko tipov, ako si urobiť nezabudnuteľnú Silvestrovskú zábavu pre vás aj všetkých vašich priateľov…

Silvestrovská zábava

1.Plánujte vopred

Silvestrovská noc je obvykle veľmi obľúbená, a ak sa ju rozhodnete zorganizovať ako poriadnu párty, mali by ste ju začať plánovať niekoľko týždňov vopred.

Rozmýšľajte koľko hostí pozvete, podľa kapacity miesta kde sa bude vaša akcia konať. Takže sa rozhodnite, či bude to väčšia párty alebo len intímne zhromaždenie s blízkymi priateľmi alebo rodinou. Podľa toho budete vedieť kde osláviť Silvester resp. aké miesto zvoliť.

Určte si rozpočet a rozhodnite sa, či budete hostiť párty doma alebo sa rozhodnete pre nejaké verejné miesto alebo dokonca wellness silvestrovský pobyt so zábavou.

2. Rozošlite pozvánky

Rozmýšľajte nad tým, koho by ste chceli pozvať. Rozmanitosť hostí prispeje k zábave, ale zároveň sa uistite, že si budú všetci dobre rozumieť.

Poslať pozvánky na Silvestrovskú zábavu môže byť skvelým spôsobom, ako dať všetkým pozvaným včas vedieť, že niečo plánujete a prostredníctvom nich vyjadriť aj svoje očakávania a štýl podujatia. Vytvorte pozvánky s dostatočným predstihom, aby sa hostia vedeli pripraviť!

Môžete vytvoriť kreatívne digitálne pozvánky alebo klasické tlačené pozvánky s detailmi o dátume, čase a mieste konania.

Vypýtajte si v nich aj potvrdenie účasti, aby ste to mali pri ďalšom plánovaní a pripravovaní jednoduchšie.

3. Vyberte si miesto konania

Vybrať si miesto vhodné na konanie zábavy je veľmi dôležité. To môže byť váš domov, prenajatá miestnosť, reštaurácia alebo dokonca ľubovoľné vonkajšie miesto, ak by bolo dostatočne teplé počasie.

4. Silvestrovská zábava je lepšia s témou

Nech už si vyberiete tému pre svoju Silvester párty, alebo nie, každopádne vytvorte príjemné prostredie vhodné pre skvelú a špeciálnu Silvestrovskú noc.

Použite výzdobu v novoročných farbách, ako sú zlatá, strieborná, biela a čierna. Balóny, konfety, prskavky a sviečky vám pomôžu vytvoriť správnu párty atmosféru.

Ak si vyberiete konkrétnu tematiku, všetko zlaďte v duchu tejto témy…

5. Zvoľte vhodné dekorácie a ozdoby

Nech už si vyberiete tému pre svoju Silvester párty, alebo nie, každopádne vytvorte príjemné prostredie vhodné pre skvelú a špeciálnu Silvestrovskú noc.

Použite výzdobu v novoročných farbách, ako sú zlatá, strieborná, biela a čierna. Balóny, konfety, prskavky a sviečky vám pomôžu vytvoriť správnu párty atmosféru.

Ak si vyberiete konkrétnu tematiku, všetko zlaďte v duchu tejto témy…

6. Jedlo a nápoje nesmú chýbať

Jedlo a nápoje sú dôležitou súčasťou Silvestrovej oslavy.

Pripravte bohatý bufet s rôznorodými jedlami, a nezabudnite aj na dezerty. Môžete sa rozhodnúť pre formálny večer s viac-chodovým menu alebo jednoduchšiu možnosť s občerstvením a koktailmi, preto nezabudnite na alkoholické aj nealkoholické nápoje pre všetkých hostí.

Zaujímavou voľbou môže byť pre vás aj stolovanie typu potluck, kde každý hosť prinesie jedno jedlo a nápoj podľa vlastného uváženia. Tak máte o rôznorodosť postarané!

7. Hudba, tanec a zábava musí byť

Hudba, tanec a zábava hrajú kľúčovú úlohu na každej Silvestrovej zábave. Pripravte si play-list s hitmi z minulého roka a ďalšími obľúbenými skladbami. Zahrňte aj rôzne žánre, aby boli všetci spokojní.

Pouvažujte aj o živej hudbe alebo DJ-ovi, ktorý vám hudobný program zabezpečí za vás, a zaručene vám vytvorí skvelú atmosféru.

8. Hry a aktivity to môžu vylepšiť

Pre ešte lepšiu zábavu môžete pripraviť rôzne hry a aktivity, ktoré vám umožnia zapojiť do diania všetkých hostí. Zorganizujte napríklad kvíz, karaoke, bingo alebo aj malú tanečnú súťaž.

9. Ohňostroji a iné tradície

Silvestrovský ohňostroj je tradičnou súčasťou oslavy nového roka. Ak sa ho rozhodnete pridať do programu, dávajte veľký pozor na bezpečnosť a tiež dodržujte miestne predpisy a pravidlá týkajúce sa ohňostrojov!

Takže, ak je to povolené v regióne, kde oslávite Silvester a budete mať na to dostatočný priestor, môžete si zaobstarať ohňostroj, a urobiť váš večer nezabudnuteľným.

Okrem ohňostroja a šampanského sa skúste inšpirovať aj nejakými tradičnými zvykmi a zahrňte ich do vašej zábavy.

10. Pripravte miesto na odpočinutie

Silvestrovská noc môže byť dlhá, a preto je dôležité, aby ste mali pripravené miesto, kde si hostia môžu oddýchnuť alebo prenocovať.

Takže, zabezpečte dostatok miest na spanie. Vytvorte príjemné a pohodlné prostredie pre tých, ktorí sa rozhodnú ostať aj cez noc.

11. Silvestrovská zábava: zabezpečte bezpečnosť

Nezabudnite na bezpečnosť vašich hostí. Silvester je obdobím, kedy sa konzumujú alkoholické nápoje, a preto je dôležité mať na pamäti bezpečnosť!

Určte osobu, ktorá bude dohliadať na to, aby nikto nejazdil opitý a mali by ste zabezpečiť a to, aby mali hostia možnosť dopravy domov, ak nebudú schopní šoférovať.

12. Naplánujte to tak, aby bola Silvestrovská zábava zážitkom pre všetkých zúčastnených

Silvestrovská noc je hlavne o oslave a príjemnej spoločnosti s rodinou, blízkymi a priateľmi….

Nachystajte preto všetko tak, aby ste sa nemuseli počas zábavy príliš starať o organizáciu a budete mať čas stráviť ju s priateľmi a rodinou v pohode a v kľude!

Tak a sme skoro na konci…

Silvestrovská zábava je vždy príležitosťou na oslavu minulého roka a začiatok toho nového s nadšením.

Dúfame, že vám postup a tipy z tohto článku pomôžu zorganizovať špeciálnu a nezabudnuteľnú Silvestrovskú oslavu, plnú radosti a šťastia.

Nezabudnite si preto užiť a privítať nový rok s radosťou a optimizmom a to jedinečným spôsobom.

A s tým vám nepochybne patrí aj náš bonusový tip, ktorým docielite, aby vaša Silvester párty bola výnimočnou udalosťou a nezabudnuteľnou zábavou…

Zvoľte na vašu Silvestrovskú zábavu posedenie pri vodnej fajke a vytvorte si chill – out zónu

Sedieť pri vodnej fajke nie je len o prijímaní nikotínu, ale skutočne predstavuje spoločenskú aktivitu, ktorá spája ľudí do jedinečného spoločenstva a ponúka im možnosť zažiť chvíle plné radosti, zábavy a relaxácie – a to všetko na jednom mieste.

Taktiež má pozitívny vplyv na rozbitie ľadov a podporovanie konverzácie medzi rôznymi typmi ľudí. Relaxovanie pri vodnej fajke je ideálnym spôsobom, ako zmierniť napätie a vytvoriť uvoľnenú atmosféru. Budete sa jednoducho cítiť výnimočne! V súčasnosti je vodná fajka symbolom moderného prístupu k zábave, prinášajúc nezameniteľný pôvab a pohodu na každej zábave.

Konzumácia shishe môže prebiehať vonku aj vnútri, pričom pestrosť príchutí a exkluzívnych zmesí ponúka nekonečné možnosti na vytvorenie správnej atmosféry pre vašu Silvestrovskú zábavu. Jej vôňa a chuť potešia všetky zmysly a v kombinácii s upokojujúcim bublaním vody dodá každej párty špeciálny šmrnc.

Preto oživte aj vy svoju oslavy Nového roka niečím viac, než len obyčajnou zábavou a urobte ju jedinečnou a nezabudnuteľnou.

Porozmýšľajte o tejto forme zábavy a opýtajte sa hostí, či by mali záujem. Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie a rezervovať si termín!

Takto vám môžeme zabezpečiť sedenie pri vodnej fajke prostredníctvom nášho shisha cateringu kdekoľvek budete vás Silvester organizovať.

Avšak, naše kapacity sú obmedzené, preto neváhajte a buďte rýchli! 😀

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!
Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *