Program na párty v desiatich šikovných krokoch: Sprievodca, ako si urobiť skvelú zábavu pomocou skvelých tipov a rád

Hľadáte inšpiráciu, ako vytvoriť skvelý program na párty?

Ste tu správne, pretože v tomto článku nájdete postup v desiatich univerzálnych bodoch, ako to docielite ľavou zadnou.

Program na párty

1.Privítajte hostí z úsmevom

Na usporiadanie skvelého večera plného zábavy a radosti je nevyhnutný dobre premyslený program!

Počnúc prvým krokom veľmi záleží a type párty, ktorú chcete usporiadať, ale existujú niektoré univerzálne kroky, ktoré môžete nasledovať, aby ste sa ubezpečili, že všetci hostia zažijú perfektný čas.

Začnite svoju párty vstupom, ktorý privíta vašich hostí a naladí ich na tú správnu vlnovú dĺžku.

Môžete ich privítať napríklad krátkym príhovorom a poďakovaným, že prišli, a zúčastnia sa vašej skvelej párty. Alebo ich privítajte s welcome drinkom, či malým darčekom.

2. Zábava pri privítaní

Tak a prvú polovicu bodu máte splnenú…

Po príchode hostí môžete venovať pozornosť hostí prvej zábave. To môže byť nejaká krátka súťaž, rozprávanie historiek alebo hudobná hra (karaoke).

3. Pripravte hudobný play-list

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou každej dobrej párty a rozhodne by nemala chýbať ani na tej vašej.

Vytvorte playlist s rôznymi skladbami, ktoré budú zodpovedať nálade na párty, či téme vašej zábavy, ale hlavne by mal odrážať vkus a preferencie vašich hostí! Preto môžete pokojne zvoliť aj hranie na želanie…

4. Určte si tematický koncept vašej párty

Čo takto si vylepšiť vašu zábavu konkrétnou témou?

Vyberte si tému pre vašu párty a vaša udalosť sa stane špeciálnou. Pri zvolenej téme je najdôležitejšie správne tematické oblečenie, ktoré bude povoleným dress-codom pre hostí, ďalej je to výzdoba a dekorácie, samozrejme hudba, a skúste sa zamyslieť aj nad tematickým občerstveným k danej téme.

TIP: Ak chcete, môžete vyhlásiť aj súťaž o najkrajší tematický kostým a odmeniť ho nejakými cenami. Tak povzbudíte hostí, aby sa viac zamysleli nad svojim tematickým oblečením.

5. Zorganizujte zábavné hry a súťaže

Ak na to budete mať dostatok priestoru a času, pridajte do programu na vašu párty zábavné hry a súťaže, ktoré zapoja hostí do zábavy po celý čas trvania párty a zabezpečia tak nepretržitý tok zábavy.

Môžete zvážiť kvízy, stolné hry alebo športové súťaže, ktoré sa hodia k charakteru vašej párty. Možnosti sú neobmedzené…

6. Nezabudnite na občerstvenie

Strava a nápoje sú veľmi dôležitou súčasťou každej párty. Pripravte teda rôznorodé občerstvenie, aby si hostia mohli vybrať podľa svojho vkusu. Môžete ho samozrejme pripraviť sami alebo si objednať cateringové služby.

Nezabudnite na možnosti pre hostí s osobitnými stravovacími preferenciami, obmedzeniami alebo alergiami.

7. Špeciálne vystúpenie alebo show

Prekvapte hostí niečím špeciálnym!

To môže byť živá hudba v podaní vášho obľúbeného interpreta, hudobná kapela alebo DJ.

Ak sa rozhodnete ísť do toho, umocní to zážitok z vašej párty.

8. Vytvorte foto - zónu

Foto – kútik je úžasná vec na vytváranie si spomienkových fotografií…

Nezabudnite do tohto kútiku zabezpečiť pozadie, rekvizity a dekorácie, aké vás len napadnú, aby snímky boli jedinečné a fotografovanie bolo zábavnejšie.

9. Myslite na bezpečnosť hostí

Všetko sa dá naplánovať takmer dokonale, ale netreba zabudnúť na jeden dôležitý bod…

Bezpečnosť hostí musí byť na prvom mieste!

Zabezpečte, aby mali vaši hostia dostatok možností na bezpečný návrat domov a pripravte sa na situácie, keď by niektorý z hostí skonzumoval viacej alkoholu, ako je štandardné…

10. Ráno po párty

Nezabudnite na hostí ani po skončení párty!

Pre tých, ktorí sa rozhodnú u vás prenocovať pripravte jednoduché raňajky alebo občerstvenie.

To bude príjemná bodka a posledný úkon z vašej strany pre skvelý zážitok z párty, ktorú zorganizujete…

Pár rád na záver

Vytvoriť špeciálny program na párty je zábavnou a kreatívnou činnosťou. Pri plánovaní nezabudnite zohľadniť vkus a záujmy svojich hostí, ale zároveň sa nebojte experimentovať! Príďte s novými nápadmi a konceptmi!

Dôležité je, aby všetci hostia odchádzali z párty s úsmevom na tvári a nezabudnuteľnými spomienkami na úžasne strávený čas.

Takže, pri vytváraní programu na párty sa pokojne inšpirujte týmto základným návodom, ako na to, a pridajte do neho svoje vlastné nápady!

Ale my máme pre vás predsa len ešte jeden špeciálny tip, ktorým urobíte svoju párty výnimočnou a nezabudnuteľnou.

Vylepšite si program párty chill out zónou s posedením pri vodnej fajke

Posedenie pri vodnej fajke nie je iba o prijímaní nikotínu, ale predstavuje spoločenskú aktivitu, ktorá spája ľudí do jedinečného spoločenstva a ponúka príležitosť zažiť momenty plné radosti, zábavy a relaxácie – a to všetko na jednom mieste.

Okrem toho má pozitívny vplyv na lámanie ľadov a povzbudzovanie konverzácie medzi rôznymi typmi ľudí. Oddych pri vodnej fajke je optimálnym spôsobom na zmiernenie napätia a vytvorenie uvoľnenej atmosféry. Budete sa jednoducho cítiť výnimočne! V súčasnej dobe je vodná fajka symbolom moderného spôsobu zábavy, prinášajúceho neopakovateľný pôvab a pohodu do každej párty.

Konzumácia shishe môže prebiehať vonku aj vnútri, pričom rôznorodosť príchutí a exkluzívnych zmesí ponúka nekonečné možnosti na vytvorenie správnej atmosféry pre vašu párty. Jej vôňa a chuť potešia všetky zmysly a v kombinácii s upokojujúcim bublaním vody pridáva každej párty špeciálny šmrnc.

Preto oživte aj svoju párty niečím viac než len obyčajnou zábavou a urobte ju jedinečnou a nezabudnuteľnou. Zvážte túto formu zábavy a spýtajte sa hostí, či by mali záujem.

Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie a rezervovať si termín! Takto vám môžeme zabezpečiť sedenie pri vodnej fajke prostredníctvom nášho shisha cateringu kdekoľvek a kedykoľvek budete organizovať vašu párty.

Avšak, naše kapacity sú obmedzené, takže neváhajte a buďte rýchli! 😀

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!
Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *