Oslava 40. narodenín: Nápady na zorganizovanie nezabudnuteľného jubilejného dňa

Oslava 40. narodenín – nápadov, môže byť veľa… No keď príde na to, ako ich osláviť, určite chcete, aby išlo o špeciálny okamih.

Vaša oslava by mala byť štýlová, nezabudnuteľná a plná radosti. Inak to nebude ono.

Preto sme pre vás pripravili niekoľko perfektných nápadov, ako ju zorganizovať tak, že bude špeciálnym a výnimočným zážitkom!

V nasledujúcich riadkoch, sa dozviete ako na to…

oslava 40. narodenín nápady

Oslava 40. narodenín: Nápady na elegantnú večeru s priateľmi a rodinou

Predstavte si to… Elegantná večera v luxusnej reštaurácií alebo podniku. Ak túžite po sofistikovanej oslave, bude pre vás tento nápad určite skvelou voľbou.

Všetci vaši hostia sa môžu obliecť do šiat a oblekov, a užiť si delikátne gurmánske MENU s lahodnou degustáciou nápojov. Jednoducho sa nechajte potešiť skvelými kulinárskymi zručnosťami a kvalitným servisom profesionálnej obsluhy. Tak do toho… Pozvite svojich najbližších na elegantnú večeru v luxusnej reštaurácií.

Cíťte sa spolu s nimi v tento moment výnimočne a užite si spoločný čas strávený týmto typom oslavy. Takáto príležitosť je ideálnou na to, aby ste si spolu s rodinou a priateľmi užili kvalitný moment a vytvorili si pekné spomienky.

Ak však nechcete tento nápad realizovať v reštaurácií, ale chceli by ste si takýto servis urobiť u seba, v pohodlí domova, pripravte domáce gourmet jedlá sami, a pozvite svojich najbližších na vami vytvorený gurmánsky zážitok.

Každopádne, nech sa rozhodnete pre organizáciu tohto nápadu akokoľvek, nezabudnite vylepšiť tento nápad pomocou príhovorov a prípitku. Tak urobíte oslavu ešte osobnejšou a nadmieru príjemnou.

Nápady na víkendový výlet alebo wellness pobyt

Oslava 40. narodenín je skvelou príležitosťou na to, aby trvala pokojne aj pár dní. Vyberte sa na výlet na miesta, ktoré vás vždy lákali alebo naplánujte niečo nezvyčajné. To môže byť skutočne všeličo.

Skúste sa poriadne zamyslieť… Je to romantický výlet pre vás a vášho partnera? Dobrodružný výlet do zahraničia alebo tuzemska s vašimi priateľmi? Či rodinný výlet? Oslava nemusí byť vždy len veľkolepá a preplnená ľuďmi.

Ak ste však z tých, ktorí túžia po dokonalom oddychu a relaxácií, úplne vypnúť hlavu, odhodiť na chvíľu všetky starosti a každodenný stres na bok, môže byť pre vás wellness oddych skvelou voľbou.

Rezervujte si víkend v luxusnom kúpeľnom hoteli a doprajte si masáže, kúpele a mnoho ďalších procedúr… Zrelaxujte telo aj myseľ!

Oslava 40 narodenín: Nápady na tematickú párty

Oslava 40-tky je úžasnou príležitosťou, zorganizovať ju, ako párty v akejkoľvek téme. Tu sa vám ponúka neskutočné kvantum možností, ako nato…

Skúste vybrať tému, ktorá vás najviac baví a bude baviť aj všetkých vašich hostí. Napríklad to môže byť retro párty alebo havajská párty, gatsby párty, hollywoodska párty, či čokoľvek iné, čo vám napadne.

Ak plánujete oslavu v sezónnych obdobiach, môžete zvoliť napríklad tematiku halloween párty, vianočný večierok alebo mikulášsku párty. Takýto nápad na oslavu 40-tky je super pre tých, ktorí milujú zábavu a kreativitu. Ak ste jedným z nich, choďte do toho…

Hostia sa môžu obliecť do kostýmov súvisiacich s témou a tiež výzdoba, jedlo, hudba a všetko ostatné potom vytvoria fantastickú atmosféru. Všetci si užijú večer plný zábavy!

Nápad na oslavu 40-tky v štýle dobročinnej (charitatívnej) akcie

Ak radi prispievate na dobrú vec akýmkoľvek spôsobom, a dobročinnosť máte v srdci, môžete oslavu spojiť s nejakou charitatívnou akciou, alebo takú akciu rovno sami zorganizujte.

Skúste vymyslieť nejakú dobrovoľnícku zbierku, či charitatívne stretnutie na ktorom môžete vyzbierať prostriedky pre vašu obľúbenú nadáciu alebo charitatívnu organizáciu. Zapojte sa do dobrovoľníckej práce, ako súčasť oslavy, skočte do útulku a potešte našich opustených štvornohých priateľov.

Môže to byť skrátka čokoľvek. Takýmto spôsobom môžete oslavovať spolu s vašimi hosťami, ktorí zmýšľajú rovnako a pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Divadlo alebo koncert

Ak ste milovníkom umenia a kultúry, a vaši hostia, ktorých pozvete na oslavu sú tiež rovnakej krvnej skupiny ako vy, môžete oslavu pripraviť formou kultúrneho zážitku.

Divadlo, opera, balet, činohra, stand-up show, festival (ak je sezóna) alebo koncert obľúbenej kapely, či sólo interpreta. Kúpte vstupenky pre vás aj ostatných na predstavenie, ktoré vás zaujíma. Zážitok z umenia si určite užijete viac spoločne, ako každý osve.

Potom pokojne pokračujte v príjemnej chvíli a pozvite všetkých zúčastnených na pohár dobrého sektu, či vína a delikátne obložené misy. Konverzujte o tom, čo ste spoločne zažili, a aké to vo vás zanechalo ohlasy.

Kurz alebo workshop (tvorivé dielne)

Oslava 40. narodenín môže byť aj perfektnou príležitosťou na učenie sa nových vecí. Vyberte si akýkoľvek kurz alebo workshop, ktorý vás zaujíma, spýtajte sa na názor hostí, a strávte spolu s nimi deň spoznávaním nových zručností a záľub.

Utužte vzťah medzi nimi a vami ešte viac, ako doteraz. Teambuilding ako stvorený. Kurz varenia, maľovania alebo tvorivé dielne, ako je napríklad modelovanie z hliny alebo drôtu, sú nápadmi nad ktorými môžete uvažovať.

Oslava 40. narodenín: Nápady zo série outdoorových aktivít

Toto je nápad pre milovníkov prírody a dobrodružných aktivít! Ak ste nadšený dobrodruh a vaši najbližší s ktorými chcete osláviť vašu 40-tku tiež, môže byť oslava nesmierne pútavou, ak zvolíte výlet alebo turistiku do hôr, rafting, hiking, kemping alebo iné aktivity, ktoré vám urobia radosť.

Je ich mnoho, a je veľmi veľa možností ako osláviť narodeniny vonku, v prírode na čerstvom vzduchu. Napríklad aj obyčajne neobyčajným piknikom v národnom alebo mestskom parku.

Kreativite sa medze nekladú. Spojte náročnejšie outdoorové aktivity s tými menej náročnými a príjemne oddychovými. Oslávte štyridsiatku outdoor dobrodružstvom!  

Dávajte pritom ale pozor na seba a zabezpečte bezpečnosť aj všetkým zúčastnením, ktorých na oslavu zavoláte.

Zábavný FAMILY DAY!

Ak ste čisto rodinne založený človek, a najväčšou radosťou je pre vás tráviť čas s vašimi najbližšími, môžete v rámci svojej oslavy 40-tky zorganizovať family day.

Vytvorte si vlastnú rodinnú reštiku alebo pripravte veľký rodinný piknik. Napríklad formou studených a teplých švédskych stolov.

Spoločne si pripomeňte spoločné zážitky, významné udalosti a úspechy v rodine, a pohostenie si užite v dobrej rodinnej pohode.

Prípadne vašu oslavu s rodinou vylepšite súťažami alebo hravými výzvami. To môže byť kvíz, hranie spoločenských hier, súťaže o symbolické ceny, či športové aktivity. Nech zvolíte čokoľvek, zábava je zaručená, a každý si odnesie príjemné spomienky na tento výnimočný deň.

Nápad na výlet do minulosti

Prežite oslavu 40 – tých narodenín aj trošku nostalgicky. Navštívte miesto, kde ste vyrastali a zaspomínajte si na staré časy.

Zorganizujte stretnutie s dlhoročnými priateľmi a spolu sa vráťte do minulosti. Spojte sa aj so svojimi starými spolužiakmi a zaspomínajte si na oslave na školské roky.

Požiadajte rodinu a priateľov, aby vám prispeli k vytvoreniu osobného fotografického albumu so spomienkami a príbehmi z vašich životov. Bude to emotívne a dojímavé.

Ale potom to nezabudnite poriadne roztočiť a oslávte vaše okrúhle narodeniny poriadne. Zdieľajte spomienky aj zábavu v jednom. Nie je nič lepšie!

Dúfame, že sme vás nápadmi, ktoré sme tu uviedli dostatočne inšpirovali. V podstate, ani veľmi nezáleží na tom, aký spôsob oslavy si zvolíte. Dôležité je, aby bola autentická a vyjadrovala vašu osobnosť a záujmy!

Oslava 40 narodenín je príležitosťou zhodnotiť minulosť a plánovať budúcnosť, preto si nezabudnite tento výnimočný okamih užiť so svojimi blízkymi a priateľmi do sýtosti.

Vytvorte pre seba aj pre nich oslavu, ktorá bude nezabudnuteľná, pretože takéto jubileum by také jednoducho malo byť. Spomienky z neho vás budú sprevádzať ďalšími rokmi vášho života…

Bonusový tip: Oslava 40 narodenín: Nápad na shisha chill out zónu

A pretože oslava 40-tky je časom na nezabudnuteľný a jedinečný zážitok. Ak chcete svoju narodeninovú oslavu alebo párty vylepšiť na maximum, skúste pouvažovať nad konceptom chill-out zóny a posedenia pri vodnej fajke.

Shisha sa hodí sa takmer ku každej aktivite, ktorú si na oslavu svojich narodenín zvolíte, a skvelo ju doplní. Na vašej oslave vytvorí perfektnú atmosféru, rozprúdi zábavu a interakciu medzi všetkými, ktorý sa jej zúčastnia.

Preto, ak vodnou fajkou nepohrdnete, máte ju radi, alebo by ste tento zážitok len radi skúsili, vyskúšajte svoju oslavu doplniť o shisha catering. A ak sa tak rozhodnete, radi vám s tým pomôžeme práve my.

Náš mobilný shisha bar za vami príde kamkoľvek a kedykoľvek. Tak už dlhšie neváhajte, kliknite sem, a rezervujte si váš termín ešte dnes!

Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *