16+1 nápadov, ako by mohla vyzerať vaša narodeninová oslava pre dospelých, ktoré môžete využiť každý rok

Narodeninová oslava pre dospelých môže mať veľa podôb…

Ak sa potrebujete inšpirovať, ako by mohla byť zorganizovaná tá vaša, ste na správnom mieste!

V tomto článku sa to dozviete a nasledujúce riadky vám ponúknu dostatok tipov a nápadov na tie najlepšie aktivity.

narodeninová oslava pre dospelých

1.Usporiadajte herný večer

Pripravte dostatok občerstvenia v podobe dobrého jedla, snacku a nápojov, a povedzte hosťom, aby si každý doniesol svoju vlastnú stolnú hru…

Potom nejakú, alebo aj všetky vyberte a hrajte sa, pokým bude trvať dobrá nálada…

Môžete zvoliť klasické spoločenské hry, ako napríklad človeče nehnevaj sa, aktivity alebo monopoly…

Pre extra dávku dobrej zábavy v podobe súťaživosti majte pre víťazov každej hry nachystané ceny!

2.Urobte si z oslavy kúpeľný pohodový deň

Toto je typ skôr pre dámy…

Pri sledovaní filmového maratónu si môžete so svojimi hosťami usporiadať homemade skrášľovací deň. Zvoľte domáce ošetrenie tváre alebo masky, masážne vaky, či manikúru a pedikúru.

Ak by ste chceli takýto typ narodeninovej oslavy posunúť na vyššiu úroveň, vyberte sa na výlet do SPA alebo na víkendový pobyt v kúpeľoch…

3.Urobte párty plnú tort

Oplatí sa zostarnúť o rok bez hriešne sladkej pochúťky?

Ak si aj vy myslíte, že nie, torta musí byť…

A môžete to ešte viac vylepšiť!

Požiadajte každého hosťa, aby sa pokojne vzdal darčekov a namiesto toho vám priniesol, najlepšie, vlastnoručne upečený koláč alebo tortu.

Dokonca môžete aj jednu upiecť spolu a urobiť si tak oslavu zábavnejšiu, špeciálnu a o mnoho viac kreatívnou.

Ak si neviete predstaviť lepší spôsob, ako osláviť váš deň, než si dopriať viacero sladkých dobrôt, choďte do toho!

4.Pripravte si vlastnú ochutnávku vína

Ste milovníkmi dobrého vína?

Na to, aby ste zažili perfektnú narodeninovú oslavu s degustáciou a konzumáciou rôznych tipov vín, nemusíte chodiť za somelierom, na vínnu cestu alebo do vinotéky…

Skočte do obchodu s dobrým vínom, nechajte si poradiť pár skvelých ročníkov, a požiadajte aj svojich hostí, aby urobili to isté a namiesto daru preniesli svoje obľúbené kúsky.

Pripravte menšie pohostenie so šunkovými a syrovými misami a vaša narodeninová oslava sa môže začať!

5. Usporiadajte filmové premietanie

Urobte si u vás doma kino a vyberte obľúbený film alebo filmovú sériu…

Zabezpečte dostatok pukancov, nachos, cukríkov a nápojov, a vychutnajte si skvelú filmovú narodeninovú oslavu.

Urobte si to ešte viac zaujímavejšie a vyberte si tému tak, že budete pozerať len filmy, ktoré sa k nej hodia. To môžu byť napríklad romantické žánre alebo filmy z 90-tych rokov.

6. Zvoľte mixologickú párty

Najmite si mixologa – barmana alebo oslovte váš obľúbený podnik, aby pre vás aj vašich priateľov miešal obľúbené nápoje.

Spolu s nápojmi podávajte občerstvenie a vytvorte špeciálny zoznam hudobných skladieb do pozadia.

Je to oveľa lepšie, ako mať narodeninovú párty v nejakom bare, a minúť tam majland.

7. Tour de bar

S vašimi hosťami sa rozhodnite, aké nápoje chcete v rámci vašej oslavy konzumovať a potom si naplánujte pešiu trasu do rôznych barov, pivovarov, alebo vinárni, ktoré ponúkajú ten najlepší výber z vami vybraného nápoja.

Chvíľu na jednom mieste pobudnite, zabavte sa, a potom sa presuňte na ďalšie miesto.

8. Usporiadajte si Margarita párty

Väčšina osláv je o jedle a nápojoch a tento tiež nebude výnimkou, ale môže byť iný a lepší.

Namiesto obložených chlebíčkov si skúste pripraviť domácu pizzu Margherita a nápoje zvoľte vylúčte v štýle Margarity na rôzne spôsoby (alkoholické alebo nealkoholické)

Vy aj vaši hostia si určite užijete skvelú uvoľnenú zábavu a veľa radosti.

9. Naplánujte deň plný aktivít

Vyberte si váš obľúbený spôsob pohybu a usporiadajte pre vašich hostí športový deň…

Môžete zvoliť napríklad bowling, plávanie, rafting, kajakovanie, ísť na túru alebo kurz skupinových tancov. Nech už zvolíte čokoľvek, všetci si určite užijú skvelý deň plný zábavy.

10. Usporiadajte si oslavu s tematikou ľubovoľnej krajiny

Ktorú krajinu máte radi? Ktorú ste už navštívili a jej kultúru ste si obľúbili?

Oživte si spomienky na niektorú z vašich dovoleniek a vytvorte si cestovateľský zážitok na svojej dospeláckej narodeninovej oslave!

Premeňte svoju párty napríklad na dovolenku na Capri v znamení talianskej hudby, jedenia talianskych špecialít a popíjaním klasických talianskych nápojov.

Alebo zvoľte tematiku akejkoľvek inej krajiny. Je to len a len na vás…

11. Urobte grilovačku

Urobte to neformálne… Tento typ oslavy je vhodnejší pre letné obdobie!

Pripravte gril, veľa mäsa, syrov a zeleniny na gril, nejaké šaláty s dresingami a kopec ovocia.

Zatiaľ, čo budú vaši hostia leňošiť na dvore vášho domu alebo záhrady a budú sa baviť osviežujúcimi nápojmi, tancom a dobrou hudbou, vy pripravte delikátne BBQ menu.

12. Choďte na výlet

Ste dobrodružný typ?

Zhromaždite teda pár svojich kamarátov a známych, ktorý zmýšľajú rovnako a vydajte sa na výlet do nového, nikým z vás nepreskúmaného prostredia.

Či už pôjde o destináciu v okolí, ktorú ste ešte nikdy nemali možnosť navštíviť, alebo luxusnejší výlet, výhovorku na narodeninovú dovolenku už máte… 🙂

13. Usporiadajte veľký narodeninový piknik

Všetko, čo budete potrebovať je kopa prikrývok, vankúšov a veľa, veľa jedla a pitia, z ktorého každý účastník vašej oslavy môže doniesť niečo čo vymyslí…

Vydajte sa do ľubovoľného parku , nezabudnite na prenosný reproduktor a opaľovací krém. Túto aktivitu môžete zorganizovať aj na kúpalisku alebo pri jazere. Ak bude dodatočne teplé počasie môžete si zábavu spestriť aj kúpaním sa.

14. Dobročinnosť

Ak máte záujem o dobrú vec a pomáhať vás napĺňa, požiadajte svoj najbližší okruh priateľov, aby strávil popoludnie vášho narodeninového dňa dobrovoľníctvom pre ľubovoľnú organizáciu alebo dobročinnosťou na nejakých akciách a stretnutiach.

To môže byť napríklad útulok pre opustené zvieratká, detský domov alebo návšteva ústavu s ťažko chorými alebo starými ľuďmi, či dokonca darovanie krvi. Môže to byť prakticky čokoľvek. Príležitosti na konanie dobra sa nájde vždy mnoho.

Večer vášho narodeninové dňa môžete potom osláviť klasicky, ale prečo sa pred tým nevenovať niečomu peknému, však?

Môžete tiež požiadať, aby namiesto daru vám, venovali vaši priatelia a rodina finančné prostriedky nadácií alebo spoločenstvu, ktorá dobrú vec koná.

15. Karaoke

To môže byť zábava vo vašom obľúbenom podniku alebo aj doma…

Nič sa nevyrovná počúvaniu a spievaniu melódií s vašimi priateľmi.

Ak ste v partii súťaživí , majte pripravenú cenu pre najlepšieho speváka večera.

16. Urobte si z oslavy kreatívne dielne

Zožeňte lepiace pištole, plátna, papier na kreslenie, kamienky, nožnice, drôt, či čokoľvek, čo vám napadne a dalo by sa s toho niečo vyrobiť.

Urobte si remeselný narodeninový deň so svojimi priateľmi a každý si niečo vyrobte. Pritom sa bavte dobrou hudbou, jedlom a pitím.

Tak a to je takmer všetko…

Dúfame však, že ste sa dostatočne inšpirovali, a niektorý z týchto nápadov a tipov z tohto článku si na vaše tohtoročné narodeniny vyberiete.

Bolo ich tu viac, tak, ak sa vám páčili viaceré, nechajte si niektoré aj na nasledujúce roky alebo ich odporučte svojim priateľom, či rodine. Potom každá vaša narodeninová oslava pre dospelých bude skvelá.

Ale my tu máme pre vás predsa len ešte jeden tip. Tip, ktorý sa perfektne hodí, ako doplnková aktivita ku vlastne každej činnosti na narodeninovú oslavu, ale aj ako samostatná téma vašej oslavy narodenín pre dospelých

Tipy na oslavu: Bonusový tip - Posedenie pri vodnej fajke (chill-out zóna)

Sedieť pri vodnej fajke nie je len o užívaní nikotínu, ale predstavuje spoločenskú aktivitu, ktorá spája ľudí do jedinečného spoločenstva a ponúka príležitosť zažiť momenty plné radosti, zábavy a relaxácie – všetko na jednom mieste.

Táto forma zábavy má pozitívny vplyv na lámanie ľadov a podporuje konverzácie medzi rôznymi typmi ľudí. Oddych pri vodnej fajke je optimálnym spôsobom, ako zmierniť napätie a vytvoriť uvoľnenú atmosféru. Jednoducho sa budete cítiť výnimočne! V súčasnej dobe je vodná fajka symbolom moderného spôsobu zábavy, prinášajúceho neopakovateľný pôvab a pohodu do každej narodeninovej oslavy pre dospelých.

Rôznorodosť príchutí a exkluzívnych zmesí vodnej fajky poskytuje nekonečné možnosti na vytvorenie správnej atmosféry pre vašu párty. Jej vôňa a chuť potešia všetky zmysly a v kombinácii s upokojujúcim bublaním vody pridáva každej zábave špeciálny šmrnc.

Preto oživte svoju dospelácku oslavu narodenín niečím viac, než obyčajnou zábavou a urobte ju jedinečnou a nezabudnuteľnou.

Zvážte túto formu zábavy a opýtajte sa aj pozvaných, či majú záujem o takúto skvelú formu zábavy. Ak bude prevažná odpoveď áno, myslíme, že nemáte nad čím uvažovať.

Keď sa rozhodnete, že ste za, radi vám pomôžeme s organizáciou. Náš mobilný shisha bar príde kamkoľvek a kedykoľvek, kde budete organizovať svoju záhradnú párty.

Avšak, naše kapacity sú obmedzené, takže neváhajte a rýchlo sa rozhodnite, aby ste nezmeškali túto skvelú príležitosť! 😊

Kapacity na tento mesiac:
Kapacita termínov je takmer plná!
Facebook

1 názor na “16+1 nápadov, ako by mohla vyzerať vaša narodeninová oslava pre dospelých, ktoré môžete využiť každý rok”

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *